Tiktok Takipçi Satın Al

Sea of ​​Thieves, Artık 20 Milyondan Fazla Oyuncuya Sahip

Microsoft ve Rare, Mart 2018’de Sea of ​​Thieves‘in piyasaya sürülmesinden bu yana, 20 milyondan fazla oyuncunun kendi açık deniz maceralarını anlatmaya başladığını duyurdu.


“Üçüncü yıldönümümüz vesilesiyle oyunculara destekleri için teşekkür etmek amacıyla, güzellikler ve bonuslarla dolu bir sandığımız var.

Birinci Sezon için son güncellememiz 18 Mart’ta bugün yayına giriyor ve Mistik Sea of ​​Sands koleksiyonunu Pirate Emporium’a, Gold Curse Macaw ve Alsasian ile birlikte ve ücretsiz bir ROFL İfadesi dahil çok daha fazlasını getiriyor! Ayrıca 18 Mart ile 25 Mart arasında giriş yapan oyunculara bu yılın yıldönümü hediyesi olan Prosperous Captain’s Sails verilecek. ”

Sea of ​​Thieves’in 18 Mart Güncellemesi bir dizi düzeltme getiriyor. Örneğin, Temsilci Bayrakları, hareket eden bir gemi çarptığında artık havada süzülmemelidir. Ek olarak, mürettebat durum plakaları, bir oyuncunun diğer oyunculardan veya iskeletlerden ne zaman hasar aldığını doğru bir şekilde göstermelidir.

Bu yama aynı zamanda oyun sırasında gecikmeyi azaltan sunucu performansında daha fazla iyileştirme içerir. 18 Mart Güncellemesi için tüm değişiklik günlüğünü burada bulabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu