Tiktok Takipçi Satın Al

Ubisoft, Prince of Persia: The Sands of Time Oyununun Yeni Versiyonunu Duyurdu

Prince of Persia’nın yeniden yapımı için ilk fragman: The Sands of Time, şirketin resmi web sitesinde Ubisoft Forward yayınının bir parçası olarak resmi olarak 10 Eylül’de yayınlandı.

Oyunun güncellenmiş sürümü, geliştirilmiş grafikler ve ses, orijinal bir olay örgüsü, yeni kahraman modelleri ve yeni parkur animasyonları sunacak. Oyunun savaş sistemi kökten yeniden tasarlandı ve kontroller iyileştirildi.


Bununla birlikte, geliştiriciler oyunun atmosferini ve önemli yönlerini olabildiğince orijinaline yakın bırakmaya karar verdiler. Yazarlar ayrıca kahramanın sesinin aynı kalacağını bildirdi.

Ünlü franchise oyunu 21 Ocak 2021’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek. Tüm platformlarda 40 dolar fiyat etiketi ile yayında olacak.

Fragmanı Yayınlandı

Prince of Persia video oyunları serisinin (İngilizce – “Prince of Persia”) evrenindeki VR projesinin fragmanı 10 Eylül tarihinde Ubisoft tarafından Youtube kanalında yayınlandı.

The Dagger of Time adlı proje, serideki tam teşekküllü bir oyun değil. Bu, çökmekte olan bir hazineden kaçışa adanmış nispeten küçük bir cazibe merkezidir.

Yalnız değil, arkadaşlarınızla birlikte kaçabilirsiniz. Bu durumda, insanlar sadece bir VR başlığı kullanmamalı, aynı zamanda fiziksel olarak özel donanımlı bir odada bulunmalıdır.

Projede önerilen durum birçok macera filmine aşinadır. Bu nedenle, yazarlar, bu türden filmlerin dostça izlenmesine benzeyen ortak bir maceraya odaklandılar.

Prince of Persia 2008, Ubisoft isimli oyun firmasının yaptığı Prince of Persia üçleme serisinin dördüncü oyunudur. Üçleme The Sands of Time, Warrior Within ve The Two Thrones oyunlarından oluşur ve bu oyun üçlemeyle uzak bir oyundur ve konusu farklıdır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu