Tiktok Takipçi Satın Al

Sanal Numara Nasıl Alınır?

Sanal numara alma hizmeti günümüzde birçok kişi tarafından kullanılmakta ve araştırılmaktadır. Yüzlerce kişi sanal numara alma yöntemine başvurmakta ve aktif olarak kullanmaktadır. Sanal numara alma güven açısından oldukça önemlidir.

E-ticaret platformları, sosyal medya mecraları, yurtdışı alışveriş siteleri gibi birçok alanda fake numara hizmetinden faydalanabilirsiniz. Smsonay.org adresinden uygun fiyatlar ile 70’den fazla dilediğiniz yurtdışı ülkesi için sanal numara alabilir böylelikle sms onay işlemlerinizi güvenle tamamlayabilirsiniz. İşlemler hakkında kafanıza takılan bir şey olursa sitemiz üzerinden bizlere dilediğiniz zaman diliminden ulaşabilirsiniz.

Fake Numara Alma


Fake numara alma işlemi oldukça basit bir işlemdir. Youtube sayfamızda da bu işlemin nasıl yapılacağını detaylı bir şekilde anlattık. Kullanışı basit arayüzümüz sayesinde işlemlerinizi çok kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Aldığınız fake numaraları birçok uygulama için kullanabilmeniz mümkün.

Örnek vermek gerekirse; WhatsApp, Telegram, Facebook, Instagram gibi birçok sosyal medya platformu için kullanabilirsiniz. Bunların dışında alışveriş, borsa, e-ticaret platformları içinde kullanabilmeniz mümkün. Satın aldığınız numaralar tek kullanımlık olup ikinci defa kullanılamaz.

Tamamı yurtdışı ülkesini barındıran sanal numaraları sitemizden alabilir, mobil onay işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Her ülke ve uygulamanın ayrı fiyat politikası mevcut olup piyasadaki en uygun site olduğumuzu da belirtmek isteriz.

Sanal Numara ile Mobil Onay İşlemi

Sanal numara hizmeti için https://smsonay.org adresine girip aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır. Sanal numara alarak mobil onay işlemlerinizi tamamlamak için;

  • Sitemize girerek üyelik işlemlerini tamamlayın.
  • Hangi uygulama için numara almak istiyorsanız yeterli miktarda bakiye yükleme işlemini “bakiye yükle” sayfasından tamamlayın.
  • Bakiye yükleme işleminin bitmesinin ardından site anasayfasına geri dönerek telefon onay işleminizi tamamlamak istediğiniz uygulamayı seçin.
  • Ardından ülkeler listesinden dilediğiniz ülkeyi seçerek numara al butonuna basın. Numaralarım sayfasına yönlenecek ve ekranlarınızdaki numarayı uygulamaya girerek onay kodu mesajını gönderip işlemlerinizi tamamlayabileceksiniz.

Fake Numara Güvenilir mi?

Fake numara hizmetinin güvenilir olup olmadığı birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Bu hizmet tamamen güvenilirdir ve binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır. 2020 yılından bu yana sektörde güvenilir bir şekilde hizmet veren sitemizden güvenle işlem yapabilirsiniz.

Yüzlerce kişi fake numara alarak numara onay işlemlerini tamamlıyorlar. Kullanıcılar aldıkları numaraları sosyal medya platformlarında birden fazla hesap açarken, WhatsApp uygulamasında ikinci bir numara kullanmak isterken, borsa sitelerindeki kampanyalardan faydalanırken kullanabiliyorlar. Smsonay.org olarak sizlere güvenli işlemleri %100 olarak sağlıyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu