Samsung'un Yeni Telefonu Galaxy M31 Geekbench Sonuçları Çıktı! - TeknoDiot.com

Samsung’un Yeni Telefonu Galaxy M31 Geekbench Sonuçları Çıktı!

Abone Ol 

Samsung’un M ailesine gelecek yıl yeni bir cihaz ekleyecek gibi, test sonuçlarına göre M31 hakkında bazı özelliklerde belli oldu

Samsung, sırasıyla Şubat ve Eylül aylarında Galaxy M30 ve Galaxy M30s olan iki yeni cihaz açıklamıştı. Şirketin yakında Geekbench’ten geçen Galaxy M31 adlı yeni bir cihaz tanıtacağı bekleniyor.

Model numarası SM-M315F olan Galaxy M31, Geekbench’in tek çekirdekli testten 348 puan alırken, çok çekirdekli testlerden 1.214 puan alma başarısını gösterdi. Sonuçlara göre, Galaxy M31’in Android 10‘u çalıştıracağını ve 6GB RAM’e sahip olacağını da ortaya koyuyor.

Listede ayrıca cihazın, iddialara göre telefonun daha önce Snapdragon 665 yonga setiyle çıkacağını düşünürken resmi test sonucu ile Exynos 9611 yonga seti tarafından desteklenecek.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Samsung'un Yeni Telefonu Galaxy M31 Geekbench Sonuçları Çıktı!

Geekbench bu özelliklerden başka bir özellik göstermiyor. Fakat söylentiler arasında Galaxy M31 kamera olarak 48MP ana, 12MP ultrawide ve 5MP derinlik sensörü kullanacağını düşünüyoruz. Galaxy M31 hakkında bilinenleri sizinle paylaştık ve Samsung‘un ilerleyen günlerde kamera konusunda resmi bir açıklama yapmasını bekliyoruz.

Göz atın:   Samsung'un Köşeden Çentikli Ekran Patenti Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu