Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung’a Dikdörtgen Kamera mı Geliyor?

Samsung, 23 Ağustos’ta Galaxy Note 10’u çıkardı, ancak görünüşe göre eserlerinde yeni bir çeşidi var. Yaklaşan cihazların pazarlama görüntüleri sızdırıldı ve bu modelin Galaxy Note 10 Lite olarak adlandırılacağı da söylentiler arasında.

Galaxy Note 10 Lite, ön kamera için bir ekranda bir delik bulundurma olayına devam edecek gibi görünüyor, ancak üçlü kamera sistemi, iPhone 11 ve Pixel 4‘ ün kamera karelerine benzer bir dikdörtgende ve Galaxy Note 10’ un dikey kamera satırından farklı olarak düzenlenecektir. Görüntüler ayrıca telefonun hala bir S Pen ile gelebileceğini ve cihazın siyah, iyi görünümlü bir kırmızı ve Samsung‘ un ışıltılı, çok renkli degrade yüzeylerinden biri olabileceğini gösteriyor.


Samsung'a Dikdörtgen Kamera mı Geliyor?

Yeni S Pen güncellenmiş bir S Pen olabilir. GSM Arena tarafından paylaşılan Galaxy Note 10 Lite için bir Bluetooth sertifikasına göre, telefon Bluetooth 5.1‘ i destekleyecektir. Bu, S Pen’ in hava hareketi gibi şeyler için konumlandırma konusunda daha kesin bir fikrine sahip olacağı anlamına gelebilir.

Sızdırılan görüntüler bize yeni cihazın özellikleri hakkında fazla bilgi vermiyor, ancak standart Not 10’a kıyasla ne kadar güçlü olduğu hakkında daha fazla şey duymak için beklememiz gerekebilir gibi görünüyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu