Samsung Yeni Çentikli Ekran Patenti Ortaya Çıktı - TeknoDiot.com

Samsung Yeni Çentikli Ekran Patenti Ortaya Çıktı

Abone Ol 

Xiaomi’nin iki derecelik patentinden sonra, Samsung’un ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi’nde çift çentik tasarım için başvurduğu gibi benzer fikirleri de var gibi görünüyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Patent birkaç yıl önce geri gönderildi, ancak Pricebaba’da olduğu gibi kayıt işlemi birkaç gün önce tamamlandı.

Bu, son zamanlarda patent web sitelerinde de tespit edilen Kore devinin ters çentik tasarımı da ortaya çıkmış oldu.

Çift çentik patentine gelince, detaylar oldukça azdır, ancak görüntü ön ekranın üst iki köşesinde üçgen bir kesiklik göstermektedir. Buna karşılık, Xiaomi’nin patenti bir miktar yuvarlatılmış köşeye sahipti, ancak bu tek fark gibi görünüyor. Ayrıca, iki çentik Xiaominin çözümüyle karşılaştırıldığında çok büyük görünüyor ve çok rahatsız edici.

Samsung’dan yeni patent

Samsung Yeni Çentikli Ekran Patenti Ortaya Çıktı

Arka kamera tek bir kamera ile gösterilmiş ancak bu muhtemelen sadece referans bir tasarım, bu yüzden bunun nihai ürün olmasını beklemeyin. Ayrıca tüm patentlerin bunu gerçek dünyaya bir ürün olarak yapamayacağından ve bunun da onlardan biri olabileceğinden bahsetmek gerekir.

Samsung zaten birkaç Çinli üreticiyle birlikte gelecek yıl gösterileceği söylenen bir kamera altı teknolojisi üzerinde çalışıyor. Bu teknoloji iyi olgunlaşırsa, bu patent varışta ölmüş olur.,

Göz atın:   Fujitsu, Quantum bilgisayarlardan ilham alan Digital Annealer işlemcisi

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!