Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Yeni Çentikli Ekran Patenti Ortaya Çıktı

Xiaomi’nin iki derecelik patentinden sonra, Samsung’un ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi’nde çift çentik tasarım için başvurduğu gibi benzer fikirleri de var gibi görünüyor.

Patent birkaç yıl önce geri gönderildi, ancak Pricebaba’da olduğu gibi kayıt işlemi birkaç gün önce tamamlandı.


Bu, son zamanlarda patent web sitelerinde de tespit edilen Kore devinin ters çentik tasarımı da ortaya çıkmış oldu.

Çift çentik patentine gelince, detaylar oldukça azdır, ancak görüntü ön ekranın üst iki köşesinde üçgen bir kesiklik göstermektedir. Buna karşılık, Xiaomi’nin patenti bir miktar yuvarlatılmış köşeye sahipti, ancak bu tek fark gibi görünüyor. Ayrıca, iki çentik Xiaominin çözümüyle karşılaştırıldığında çok büyük görünüyor ve çok rahatsız edici.

Samsung’dan yeni patent

Samsung Yeni Çentikli Ekran Patenti Ortaya Çıktı

Arka kamera tek bir kamera ile gösterilmiş ancak bu muhtemelen sadece referans bir tasarım, bu yüzden bunun nihai ürün olmasını beklemeyin. Ayrıca tüm patentlerin bunu gerçek dünyaya bir ürün olarak yapamayacağından ve bunun da onlardan biri olabileceğinden bahsetmek gerekir.

Samsung zaten birkaç Çinli üreticiyle birlikte gelecek yıl gösterileceği söylenen bir kamera altı teknolojisi üzerinde çalışıyor. Bu teknoloji iyi olgunlaşırsa, bu patent varışta ölmüş olur.,

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu