Mercusys’in Yeni Mini Wi-Fi Adaptörü: MW300UM

Mercusys, masaüstü ve taşınabilir bilgisayarların Wi-Fi sorununu çözen USB Wi-Fi adaptörünü satışa sundu. MW300UM model adaptör, minik boyuta sahip ve kolayca kullanılıyor.

Bütçe dostu ürünleriyle ağ pazarında kullanıcılara avantaj sağlayan Mercusys, PC ve taşınabilir bilgisayarların Wi-Fi sorununu çözen minik USB adaptörü satışa sundu. MW300UM model Wi-Fi adaptör, tak&çalıştır özellikli, kolayca kullanılıyor.

Küçük boyutuyla az yer kaplayan MW300UM, her yere kolaylıkla taşınabiliyor. 300 Mbps kablosuz hız sunan adaptör, aynı zamanda ‘soft AP’ (access point-erişim noktası) özelliğine de sahip. Bu özellik ile bağlı olduğu bilgisayarı bir Wi-Fi erişim noktası haline getiren adaptör, böylece sadece kablolu bağlantısı olan kullanıcıların kolayca bir Wi-Fi ağı oluşturmalarını sağlıyor.

Windows işletim sistemi destekli olan ürün, Windows 10 ve üzeri işletim sistemlerinde kurulum için CD gerektirmiyor. WPS tuşuna basılarak güvenli bir şifreleme yapan Wi-Fi adaptörün tavsiye edilen satış fiyatı 12,90 USD (KDV dahil).

Abone Ol 

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu