Tiktok Takipçi Satın Al

Dünyanın ilk Çerçevesiz 8K QLED Televizyonu Samsung’dan Geldi

Samsung, CES 2020’de amiral gemisi neredeyse çerçevesiz bir tasarıma sahip olan ve mükemmel genel estetik ve görüntü kalitesi sağlayan Q950TS 8K QLED TV‘yi duyurdu.

Bu QLED 8K TV‘nin bir diğer özelliği, önceden paketlenmiş olarak sunulması, Samsung‘un monitörde görüntülenen görüntüyü 8K çözünürlüğe yükselterek çok daha yüksek kalite sunan AI Quantum çipidir.


Bu yeni amiral gemisi Samsung 8K QLED TV modeli, ön tarafın %99’unun ekranın kendisi tarafından ele alınacağını ve muhteşem görünen gerçekten çerçevesiz bir tasarım sunacağı Samsung’un yeni Infinity ekran ile geliyor.

Bu monitörün özellikleri harika görünüyor, derin öğrenmeye sahip AI kuantum işlemcisi sayesinde inanılmaz yükseltmelere izin veren AI, daha keskin ve çok daha zengin IQ sunacak. Bu AI, muhteşem görüntü kalitesine izin verir ve AI’nın yüksek kaliteli ses sunma konusunda da bir eli vardır. ‘ OTS + (Nesne İzleme Sesi Plus) ‘, ekrandaki hareketli nesneleri izleyebilen ve TV ile birlikte gelen 5.1 kanallı hoparlörleri kullanarak yönlendirilecek sesi odaklayabilen bir teknolojidir.

Dünyanın ilk Çerçevesiz 8K QLED Televizyonu Samsung'dan Geldi

Samsung Q950TS kullanıcısına neler sunuyor?

Samsung Q950TS‘in bir başka harika özellik de, TV’nin çevresindeki ortama tepki verebilmesini ve hem parlaklığı hem de kontrastı değiştirerek mümkün olan en iyi izleme deneyimini elde etmesini sağlayan’ Adaptif Görüntü ‘ olarak adlandırılıyor.

Akıllı televizyon ve AI oyunun adı gibi görünüyor yana Samsung ‘adında bir özelliği vardır Dijital Butler sadece tanımak ve kontrol ya Wi-Fi veya Bluetooth dan bağlı cihazları aynı zamanda potansiyel olarak bu TV olanak sağlayan’ internete bağlı olmayan eski cihazlar. Bir diğer özellik, Samsung Smart TV kullanıcılarının bu yıl ücretsiz olarak izleyebilecekleri 120’den fazla küresel kanal olan ‘ TV Plus ‘, haber ve film gibi alanlar sunuyor.

Dünyanın ilk Çerçevesiz 8K QLED Televizyonu Samsung'dan Geldi

Samsung Electronics, Evrensel Kılavuzun kullanıcı arayüzünü yeniden tasarladı ve bu, Evrensel Kılavuzun çeşitli uygulamalardaki akış içeriğini basit bir bakışta nasıl önerdiğini gösteriyor, bu da içeriği seçmeyi çok daha kolay hale getiriyor.

Samsung Q950TS 8K QLED TV, yüksek görüş açısına ve yüksek oranda parlama engelleyici bir panel kaplamasına da sahip. 2020 QLED 8K TV’nin ana özelliği, ekran çerçevesini tamamen ortadan kaldıran sonsuz tasarımdır. 15mm ultra ince tasarım ve tamamen düz sırt, herhangi bir ev kurulumunda harika görünecek. Çığır açan sonsuzluk tasarımına ek olarak, yeni 2020 QLED 8K, ses ve görsel deneyimde çeşitli iyileştirmelerle birlikte geliyor, bunları aşağıda okuyabilirsiniz. ATSC 3.0 tuner tarafından desteklenen NEXTGEN TV , 4K yayın TV standardını destekler. Son olarak Samsung televizyonları ve diğer televizyon haberlerini güncel şekilde okumak için televizyon haberleri kategorisini takip edebilirsiniz.

Dünyanın ilk Çerçevesiz 8K QLED Televizyonu Samsung'dan Geldi

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu