Samsung Galaxy Z Flip İlk Kez Oscar Ödülleri’nde Gösterildi

Samsung, Oscar ödül töreni sırasında yeni katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Z Flip’in bir videosunu ilk kez yayınladı.

Samsung, Oscar ödül töreni sırasında daha önce hiç görülmemiş, yeni katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Z Flip ‘i tanıtan bir reklam videosu yayınladı.

Sızan görseller ve telefonla ilgili söylentiler yaygındı, ancak Samsung‘un şirketin yeni premium amiral gemisi akıllı telefonunu da duyuracağı 11 Şubat etkinliği sırasında daha fazla ayrıntı açıklayacağını biliyoruz. İlginç olan ise henüz resmi olarak tanıtılmayan telefonun reklam videosunun yayınlanması.

Samsung’un yeni katlanabilir akıllı telefonu, bildirimler ve çift lensli kamera sistemi gibi küçük şeyler için dış tarafta küçük bir ekrana sahip gibi görünüyor. Görünüşe göre, ahizesiz video görüşmeleri gibi şeyler için kendini yarı açık bir pozisyonda da destekleyebilir. 

Yeni katlanabilir telefonun reklam videosunda isim verilmemiştir, ancak “Galaxy Z Flip” olarak adlandırıldığı söyleniyor. Şirket, yeni premium amiral gemisi akıllı telefonunu da ortaya çıkarması beklenen 11 Şubat’ta ki Unpacked etkinliği sırasında daha fazla ayrıntı açıklayacak

Samsung Galaxy Z Flip İlk Kez Oscar Ödülleri'nde Gösterildi

Yeni katlanabilir telefon Galaxy Z Flip, Oscar’da ortaya çıktı!

Samsung, reklamı sosyal medya kanallarına yüklemedi, ancak Oscar’da herkese paylaşmış oldu. Yeni katlanabilir akıllı telefon, yeni Motorola Razr gibi kapaklı bir tasarıma sahip. Görünüşe göre, arkada çift lensli bir kamera sistemine sahip olacak ve telefonun dış kısmında, hızlı bilgi ve bildirimler için kameranın yanında küçük bir ekran var. Ayrıca dokunmaya duyarlı gibi görünüyor.

Reklam, bir kullanıcının bir aramayı cevaplamak için küçük dış ekranda nasıl hızlıca kaydırabileceğini gösterdi. Reklamdan, yeni katlanabilir ürünün kendini destekleyebileceği ve görüntülü görüşmeler için yarı açık konumunu koruyabileceği öneriliyor.

Ayrıca yeni Samsung katlanabilir, katlandığında kapatıldığında iki yarısı arasında bir boşluk var gibi görünüyor, bu da Galaxy Fold‘un tasarımından bir şey. Dikkat çeken Motorola, yeni Razr’ın boşluksuz olmasını sağlayan bir menteşe geliştirdi.

Bu küçük ayrıntıların yanı sıra, Samsung’un yaklaşan katlanabilir akıllı telefonu hakkında çok az şey biliniyor. Samsung’un 11 Şubat’taki etkinliği sırasında kesinlikle çok daha fazlasını öğreneceğiz. 

https://youtu.be/WxbHs1QBs_4

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!