Samsung, Kore'deki Galaxy Home Mini İçin Beta Programını Başlattı! - TeknoDiot.com

Samsung, Kore’deki Galaxy Home Mini İçin Beta Programını Başlattı!

Abone Ol 

Geçen yıl, Samsung yaklaşmakta olan akıllı konuşmacılarını Galaxy Home şeklinde açıkladı. Akıllı Konuşmacı, bir dizi gecikmeden sonra serbest bırakılmadı ancak Samsung zaten bazı değişkenler yaratmakla ilgileniyor gibi görünüyor. Şirket, Güney Kore’de Galaxy Home Mini’ye yönelik bir beta program başlatacağını resmen açıkladı.

Samsung’un daha küçük bir Galaxy Home üzerinde çalışabileceğini öne süren önceki raporlar vardı. Mayıs ayında Galaxy Home Mini’nin FCC’de tespit edildiğine, bir fırlatmanın el altında olabileceğine işaret ettiği bildirildi. Ne yazık ki ne zaman piyasaya sürüleceği konusunda henüz bir fikrimiz yok, ancak beta test programı sayesinde yakın zamanda geleceğinin bir göstergesi olabilir.

Samsung, Kore'deki Galaxy Home Mini İçin Beta Programını Başlattı!

Galaxy Home’un bugünün pazarında ne kadar işe yaradığını görmek ilginç olacak. Akıllı konuşmacı pazarına şu anda Amazon ve Google hakim durumda. Apple gibi büyük teknoloji şirketleri bile piyasaya girmekte zorlanıyor bu yüzden Samsung’un daha iyi şansa sahip olup olmadığı belli değil.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Galaxy Home, 2019 yılının üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülmek üzere ayarlandı ve akıllı konuşmacı serbest bırakılmadan bir ay önce şirketin kaldığı anlamına geliyor.

Göz atın:   Lenovo Legion Oyuncu Akıllı Telefonu Geliyor: Özellikleri ve Fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu