bayigram.com

Oppo ColorOS 7 Oyun Performansında İyileştirilmeler ve Optimizasyonlar Getiriyor!

OPPO, yeni ColorOS 7 güncellemeleriyle güçlü ve pürüzsüz bir oyun deneyimi sunmaya kendini adamış gibi görünüyor. Tepki verme, yanıt verme, gecikme ve kare hızları düşürme gibi önemli sorunları azaltma iddiasıyla OPPO, ColorOS7’yi optimize etti ve Game Space ve Game Assistant gibi sezgisel özellikler ekledi.

Oyun oynamada dokunma duyarlılığını geliştirmişlerdir. ColorOS 7, CPU zamanlaması ve ön işleme ve daha fazlası üzerinde çalışarak dokunmatik tarama sıklığını artırıyor. Değişikliklerin, sözde OPPO’nun kendi testleri tarafından bildirilen% 63 dokunma duyarlılığı iyileştirmesiyle sonuçlandığı bildiriliyor.


Oyun sırasında kullanıcılara yardımcı olmak için OPPO, oyununuza çıkmadan mesajlara daha kolay yanıt verebilecek ve hatta mesajları ve bildirimleri tamamen engelleyebilecek yöntemler sunan Game Assistant’ı geliştirmiştir. Ekran görüntüsü ve ekran kaydı yapmak da artık çok daha kolay. Oyun Alanı, tüm oyunlarınıza kısayollar sağlar ve ayrıca batarya durumunu, ağ durumunu ve ağ modlarını seçmeniz için kontroller sunar.

Bu yazılım gelişmelerini sergilemek için, OPPO bugün canlı yayın etkinliği düzenledi, çok görevli, rahatsız etmeyen mod ve ekran kaydı da dahil olmak üzere en yeni özellikleri kullanırken çok oyunculu bir savaş oyunu oynadı. ColorOS 7’nin twitter ve topluluk sayfası, Non-Stop Gaming Challenge’e de ev sahipliği yapıyor. Şu andan itibaren 22 Aralık’a kadar, kullanıcılar en sinir bozucu oyun deneyimlerini #GamingWithColorOs etiketiyle Twitter’da paylaşarak bir OPPO Reno 10x Zoom kazanabilir.

OPPO ColorOS Kıdemli Strateji Müdürü Martin Liu şunları söyledi:

Kısa bir süre önce, bu hızlı hareket eden pazarın markaya olan ilgisinin altını çizerek, Hindistan’dan tamamen yeni ColorOS 7’mizin dünya çapındaki başarılı lansmanını gerçekleştirdik. Mobil oyun pazarının ayrılmaz bir parçasıdır, bu nedenle Haydarabad merkezli AR-GE ekibimiz, özellikle ülkenin büyüyen mobil oyun hayran kitlesi için özel olarak tasarlanan görsel-işitsel ve oyun özelliklerine odaklanan ColorOS 7’yi daha fazla uyarlamaya kararlıdır. Bugün canlı yayın etkinliği, ColorOS’taki bazı üstün oyun optimizasyonuna dikkat çekti. Bu, çok görevli özellikleri ve oyunun dikkat çekici derecede zahmetsiz olmasını sağlayan farklı modları içerir; Hindistan ve dünyadaki günümüzün birbirine bağlı oyuncular için idealdir.

Oyun testlerini yakından takip etmek için oyun haberleri kategorimizi ve sitemizi takip edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu