Samsung, Google Uygulamaları Nedeniyle Huawei Mate 30 ile Dalga Geçiyor - TeknoDiot.com

Samsung, Google Uygulamaları Nedeniyle Huawei Mate 30 ile Dalga Geçiyor

Abone Ol 

Huawei tökezlediğinde, Samsung tost ediyor! Huawei Mate 30 ve Mate 30 Pro tanıtım konferansı devam ettiği zaman içerisinde, Samsung’un kullanıcıları “Google güncellemelerinin, uygulamalarının ve hizmetlerinin tadını çıkar” konuyla ilgili alay bir e-posta alıyordu.

takipçi satın al
takipçi satın al

Kampanya, üreticinin egemen olduğu bir pazar olan Samsung’un Latin Amerikalı abonelerini hedefliyor.

Samsung, “o zamanın en iyi Android akıllı telefonu” olarak pazarlanan Galaxy Note 10’u satın alan herkese dört aylık ücretsiz YouTube Premium sunuyor.

Samsung, Huawei Mate 30 ve Mate 30 Pro ile dalga geçiyor

Samsung, Amerika’da ki kullanıcılarına, Huawei Mate 30 serisi etkinliği sırasında bir mail gönderdi. Bu mail Mate 30 serisinin Google uygulamalarıyla gelmeyeceğinden ötürü bir dalga konusu haline getirerek kullanıcılarına mail iletti. Gönderilen mailde “Google güncellemelerinin, uygulamalarının ve hizmetlerinin tadını çıkar” şeklinde bir cümle yer alıyor.

Samsung, Google Uygulamaları Nedeniyle Huawei Mate 30 ile Dalga Geçiyor

İki üretici, akıllı telefon pazarındaki liderliğe karşı mücadelede acımasız bir savaşla mücadele ediyor. Huawei, bu yıl 1 numara olma hedefini gizlemedi. Bu tutku artık zor ve Samsung Donald Trump’a ve kararnamesi için teşekkür edebilir. Huawei Mate 30 ve Huawei Pro 30 kâğıt üzerinde mükemmel, ancak ne yazık ki, Google uygulamaları ve hizmetleri olmadan gelecekler.

Bu, ABD yaptırımlarının ilk somut etkilerinden biridir. Avrupa’da Google uygulamaları yayınlanmayacak, bu teyit edilmiştir. Bunun, Çinli üreticinin bu durumdan çok çabuk çıkması için bir formülü olduğu umarak sonun başlangıcı olduğunu hayal etmeye cesaret edemiyoruz.

Göz atın:   Samsung Galaxy S10 Ailesinin Üyeleri Belli Oldu!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!