Samsung Gelecek Yıla Ekranın Altında Kamera Olan Telefon Çıkarıyor! - TeknoDiot.com

Samsung Gelecek Yıla Ekranın Altında Kamera Olan Telefon Çıkarıyor!

Abone Ol 

Son raporlara göre, Samsung’un kamera altı teknolojisini pazara sunma çabaları nihayetinde ve bu ayın başlarında seri üretime başlayacak.

Her şey prodüksiyonla iyi giderse, Samsung gelecek yıl UDC ile piyasaya sürmesi gereken bir telefon için ayda 30.000 ünite inşa etmeyi planlıyor. Bu tür verimlerle bu açıkça Galaxy S11 olmayacak ancak Galaxy Fold’un yerine geçecek.

Samsung, yine de ekran altı özçekim kameralarıyla bazı teknolojik zorluklarla karşı karşıya. Saydam olmasına rağmen, OLED paneli hala görüntü kalitesini düşüren sensöre gelen ışığı bozuyor, bu nedenle Koreli teknoloji devi bu konuda çalışmaya çalışıyor.

Samsung Gelecek Yıla Ekranın Altında Kamera Olan Telefon Çıkarıyor!

Birincisi, OLED panelinin mümkün olduğunca şeffaf olmasını sağlamak ve ikincisi de, bozulmayı en aza indirecek şık bir yazılım algoritması geliştirmesi.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu