Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Watch6 Serisi Kampanyalarla Satışa Sunuldu

Samsung Electronics tarafından tasarlanan ve üretilen Galaxy Watch6 Serisi Türkiye’de satışa sunuldu. Galaxy Watch6 ile Galaxy Watch6 Classic ürünlerinden oluşan ve teknoloji ile hayatını kolaylaştırmak, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmek isteyen tüketicilere hitap eden yeni seriyi farklı satış kanallarından çeşitli avantajlarla temin etmek mümkün. Ürünler, zincir teknoloji mağazaları, e-ticaret platformları ve telekom operatörleri tarafından satılıyor.

Zincir mağaza kanalından yapılan satışlarda getirilecek eski ürüne 1.500 TL’ye varan ek takas desteği[1] olanağı veriliyor. Bununla beraber aynı zamanda hediye kumaş kordon da sunuluyor. Online satış kanallarında ise seriden ürün alımı durumunda, 500 TL hediye çeki kazanılıyor ve kumaş kordon hediye ediliyor. Galaxy Watch6 Serisi’ni telekom operatörlerinden satın almak da mümkün. Operatörlerden yapılan alımlarda tarife desteği sunuluyor. Bu kanalda da diğer kumaş kordon hediyesi bulunuyor.


Daha ince bir çerçeve, daha kompakt bir tasarımla sunulan Galaxy Watch6 Serisi; daha büyük ve canlı bir ekranla birlikte geliyor. Aynı zamanda daha etkileşimli bir kullanıcı arayüzüne sahip olan; rafine ve şık bir tasarımda bütünsel sağlık tekliflerini ve güçlü performansı bir araya getiren Galaxy Watch6 Serisi artık teknoloji tüketicisiyle buluşmaya hazır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu