«
 1. Ana sayfa
 2. Giyilebilir Teknoloji Haberleri
 3. A101, Ucuz Sanal Gerçeklik Gözlüğü Satacak!

A101, Ucuz Sanal Gerçeklik Gözlüğü Satacak!

BİM ve A101 mağazaları teknoloji cihaz satışlarını arttırıyorlar. A101 geçen ay içerisinde çok ucuza oyuncu ekipmanları satmıştı ve bir günde stoklar tükenmişti. Şimdi ise bu hafta teknoloji severleri A101 mağazalarında ucuz sanal gerçeklik gözlüğü bekliyor olacak.

A101 aktüel ürünleri 12 Nisan 2018 perşembe kataloglarında bu hafta teknoloji ile indirime giriyor. 12 Nisan kataloglarında yer alan ürünlere bakacak olursak sadece sanal gerçeklik gözlüğü yer almıyor. 101; HI-LEVEL 49’’ uydu alıcılı FULL HD LED TV, Ürün için 2 yıl VESTEL servis güvencesi belirten market; dahili uydu alıcının da ürüne entegre olduğunu belirtmiş. Ayrıca 49” yani yaklaşık 124cm ebatı ile gelen TV için duvara asma aparatı da sizlerle.

[ilgiliicerik icerik_id=”14723″]

A101 aktüel gelecek hafta ürünler yayınlandığı zaman sizler için paylaşımlara devam edeceğiz. Diğer üründe A4Tech G3-200N V-TRACKkablosuz Mouse yer almış. Ürün için detaylar ise görselde belirtilmiş. Sony Xperia XA akıllı telefonu ise gerçekten piyasaya göre çok ucuz. 2 Yıl Sony Türkiye garantili.

[ilgiliicerik icerik_id=”14911″]

En dikkat çeken ürün ise Piranha 3D sanal gerçeklik gözlüğü de yer almış. Ürün çok uygun fiyata ve 360 derece görüş imkanı sunuyor. 12 Nisan 2018 tarihinden itibaren tüm A101 mağazalarında stoklarda olacak.

 


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

 1. Avatar
  ayşen

  kitaplık ile banyo dolabı yine gelsin haftaya

 2. Avatar
  yusuf altan

  ayakkabılık ile banyo dolabı yine gelsin

 3. Avatar
  bilal

  kablosuz mouse ve klavye seti gelsin logitech marka

 4. Avatar
  asude

  a101 artık çok pahalı el yakıyor malesef