Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Unpacked Etkinliği 11 Ağustos’ta Gerçekleşiyor

Şirketin etkinlikte Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 2, Galaxy Watch 4 ve daha fazlasını piyasaya sürmesi bekleniyor.

Samsung, 11 Ağustos’ta yapılması planlanan bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliği için medya davetleri gönderdi.


Samsung, yıl ortası Galaxy Unpacked etkinliğinde tipik olarak yeni bir Galaxy Note cihazı da piyasaya sürüyor. Ancak bu, şirket 2021’de yeni bir Galaxy Note cihazı çıkarmayacağını doğruladığı için bu yıl olmayacak.

Samsung’un 11 Ağustos Galaxy Unpacked etkinliğinin öne çıkan özelliği Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 2 olacak.

Şirket, etkinlik teaser videosunda yaklaşmakta olan katlanabilir cihazlarına dair ipuçları veriyor. Samsung Haber Odası’ndaki duyurusunda şirket, yaklaşan Galaxy Unpacked etkinliğinde “mobil yeniliklerde bir sonraki bölümü açacağını” söyledi.

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 2 11 Ağustos’ta Geliyor

Söylentiler, Galaxy Z Fold 3’ün Galaxy Z Fold 2’den ve Samsung’un önceki katlanabilir cihazlarından kayda değer bir adım olacağını gösteriyor. İlginç bir şekilde, söylentiler Samsung’un yeni katlanabilir cihazlarını ana akım benimsemelerini sağlamak için öncekinden daha ucuza fiyatlandırmayı planladığını gösteriyor. Özellikle Galaxy Z Flip 2’nin makul rakamlarda satmasını bekliyor.

COVID-19 nedeniyle Samsung’un Galaxy Unpacked etkinliği sanal olarak yapılacak ve yüz yüze etkinlik olmayacak. Etkinlik, Samsung’un web sitesinde ve YouTube’da canlı yayınlanacak, böylece koltuğunuzdan kalkmadan izleyebilirsiniz.

11 Ağustos’taki resmi tanıtımının ardından Samsung, yeni katlanabilir cihazlarını ay sonuna kadar dünyanın önemli pazarlarının çoğunda satışa çıkarabilir.

Galaxy Z Fold 3’ün ekran altı kamera teknolojisine sahip ilk Samsung telefonu olabileceğine dair söylentiler var. Katlanabilir cihaz ayrıca S Pen ve S Pen Pro’yu da destekleyecek, ancak bunun için özel bir yuvası olmayacak.

Samsung Galaxy Unpacked Etkinliği 11 Ağustos'ta Gerçekleşiyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu