Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Tab S8 Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı!

Samsung Galaxy Tab S8 tasarımı, renderlarla ortaya çıktı. Ek olarak Samsung Galaxy Tab S8 özellikleri de sızdırıldı.


Samsung, genellikle her yılın ikinci yarısında Galaxy Noe serisinin yanı sıra Galaxy Tab S serisi amiral gemisi tabletlerini piyasaya sürüyor. Ancak 2021’de şirket bu iki ürünü de iptal etti. Ancak aylardır Galaxy Tab S8 serisini duyuyoruz.

Yeni tablet serisinin 2022’nin başlarında resmiyet kazanması bekleniyor. Bunun öncesinde, vanilya Galaxy Tab S8 teknik özellikleriyle birlikte renderlarda sızdırıyor.

Popüler sızıntı yapan Steve Hemmerstoffer (@OnLeaks) , yakında çıkacak olan Galaxy Tab S8’in 3D CAD çizimlerini paylaşmak için Zouton ile ortaklık kurdu. Tipster, bu tabletin temel özelliklerini de ortaya çıkardı.

Samsung Galaxy Tab S8 Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı!

Görüntülere göre tablet, selefi gibi düz bir çerçeveye sahip olacak. Yazı tipi, ürünü tutmak için çepeçevre minimal çerçeveler ile ekran tarafından tamamen işgal edilecektir. Öne bakan kamera, ideal konum olan sağ çerçeveye oturacaktır.

Samsung Galaxy Tab S8 Özellikleri

Arkada, arduvaz dikey olarak hizalanmış bir çift kamera dizisine, S Pen kalemini tutmak / şarj etmek için bir manyetik şerit ve Samsung markasını barındıracak. Sağ tarafta ise gömülü parmak izi sensörüne ve ses tuşlarına sahip bir güç düğmesi bulunacak.

Samsung Galaxy Tab S8 Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı!

Son olarak, her iki yanda iki hoparlör ızgarası bulunan altta bir USB Type-C bağlantı noktasına ve ortada ikincil bir mikrofon deliği bulunan üstte iki hoparlör ızgarasına sahip olacak.

Spesifikasyonlardan bahsetmişken, Galaxy Tab S8’in 1600 x 2560 piksel çözünürlüğe ve 120Hz yenileme hızına sahip 11 inç IPS LCD panele sahip olduğu söyleniyor. 8GB RAM ve 128GB depolama ile eşleştirilmiş bir Qualcomm Snapdragon 888 işlemci tarafından desteklenecektir.

Yazılım cephesinde, cihaz One UI’yi çalıştıracak ancak gerçek sürüm şimdilik bir sır. Enerjiye gelince, 45W hızlı şarj desteğine sahip 8.000 mAh pil ile desteklenecek. Son olarak, arduvaz 253,75 x 165,30 x 6,24 mm boyutlarında olacak.

Samsung Galaxy Tab S8 Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu