Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Samsung Galaxy S20 Ultra, Bluetooth SIG sertifikasını almayı başardı. Akıllı telefonun SM-N986U model numarasına sahip olduğu ortaya çıktı.

var ve Samsung’un tedarik zincirini inceleyen bu yıl Samsung’un Note 20 Ultra versiyonunun olmayacağı sonucuna varmış bir analistin sözleri hakkında şüphe var.


Akıllı telefonun ilk ortaya çıkan görseli değil. Daha önce, cihaz Geekbench listesinde ortaya çıktı. Ice Universe, yeni modelin Snapdragon 865+ işlemcisi kullanacağını kesin olarak belirtti. SM-N9860’ın Çince sürümünü onaylayan 3C Agency, akıllı telefonun kutuda 25 W şarj cihazı alacağını doğruladı.

Bu, ortada sürümü olmayan yalnızca Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra’yı aldığımız anlamına mı geliyor? Yoksa Samsung üç Note modelini piyasaya sürmeye mi hazırlanıyor? Belki de Galaxy S20 serisi soruyu cevaplamaya yardımcı olacaktır. Seri numaralarındaki son basamağa dikkat edin. S20’nin normal versiyonu G980, S20 + G986’dır. S20 Ultra’ya G988 denir.

Bu, N986’nın Galaxy Note20 + olması gerekiyordu. Ancak Samsung, görünüşe göre, Ultra olarak yeniden adlandırmaya karar verdi. Bluetooth SIG’nin adında bir hata yapması da mümkündür.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu