Tiktok Takipçi Satın Al

Epic Games Store’a Yeni Bir Vitrin Geliyor!

Epic Games Store, kütüphanede bir liste görünümü ve bir oyun süresi sayacı eklenmesi de dahil olmak üzere Eylül ayında bazı önemli gelişmeler gördük. Böylece ne kadar zaman oyun oynadığınızı görebilirsiniz.

Bu iyi bir başlangıç, ​liste görünümü özellikle kabul edilir ancak daha da büyük şeyler yolda. Epic bugün, “küratörlüğü yapılan koleksiyonlar” ve diğer özellikleri destekleyecek Epic Games Store için yeni bir mağaza üzerinde çalıştığını duyurdu.


Epic, “Hangi oyunların trend olduğunu görebilecek, türe göre filtreleyerek ve daha fazlasını görebileceksiniz, böylece seveceğiniz oyunları daha önce olduğundan daha hızlı ve daha kolay bulacaksınız.” dedi.

Epic Games Store'a Yeni Bir Vitrin Geliyor!

Oyun içi bir kaplama da yolda, bu noktada hala kavramsal aşamada olduğu anlaşılıyor gibi görünse de tamamen farkına varılmadan önce biraz zaman geçecek, ancak buradaki düşünceleriniz, sizinle etkileşim kurmanın yollarını bulmak için ortalanmış durumda.

Gelecek için planlanan daha küçük yeni özellikler var, Avrupa’da Güçlü Müşteri Kimlik Doğrulama gerekliliklerine uymak için 3D Secure desteğini ve Tay dili desteği gibi özellikler. Eylül ayında geleneksel Çin desteği eklenmişti.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu