Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Tab A4s Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Tab A4 orta sınıf tabletin önümüzdeki hafta CES 2020’de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Samsung Galaxy Tab A4s özellikleri neler?

Samsung’un yakında çıkacak olan tableti, belirli temel özelliklerle birlikte FCC web sitesinde yer aldı. Samsung Galaxy Tab A4s daha önce Bluetooth SIG’de ve Wi-Fi sertifika web sitelerinde yer almıştı . FCC listesi artık tabletin yakında başlatılabileceğini gösteriyor.


Sertifika sitesi, diğer özelliklerin yanı sıra ekran boyutu, pil özellikleri ve yazılım gibi bazı Galaxy Tab A4s özelliklerini de ortaya koyuyor. Ne yazık ki, tabletin tasarımını ortaya çıkaran herhangi bir sızdırılmış görüntü görmedik.

Samsung Galaxy Tab A4s özellikleri

Samsung Galaxy Tab A4s FCC listesi, tabletin 8.39 inç ekrana sahip olacağını ortaya koyuyor. Gibi diğer ekran ayrıntıları sağlanmadı. Galaxy Tab A4s, 15W hızlı şarj desteğiyle birlikte bir tablet için oldukça küçük olan 4.860mAh pil ile gelecek. Bunun dışında, liste tabletin 201.9mm x 124.4mm ölçeceğini ve Android 9.0 Pie’de çalıştığını gösteriyor.

Samsung Galaxy Tab A4s Özellikleri Ortaya Çıktı

Tablet ilk olarak Bluetooth SIG web sitesinde SM-T307U model numarasıyla ortaya çıktı . Bluetooth listesi, cihazın Bluetooth 5.0, çift bantlı Wi-Fi ve GPS alacağını ortaya koydu. Tab A4s bazı varyantları da LTE bağlantısını destekler. Ancak bu yalnızca ABD ve diğer birkaç pazarla sınırlı olabilir. Samsung, şu andan beri tablet hakkında bir iltifat yayınlamamıştır. Söylentiler doğruysa, tablet CES 2020‘de duyurulacak.

Galaxy Tab A4s, Samsung’un bu yıl açıklayacağı tek tablet değil. Samsung kısa süre önce dünyanın 5G’yi destekleyen ilk tableti olacak Galaxy Tab S6 5G’yi piyasaya süreceğini doğruladı . Samsung bu hafta 2019’da 6.7 milyon 5G’den fazla telefon sattığını açıkladı ve şirket 2020’de Galaxy Tab S6 5G’den başlayarak 5G’yi daha fazla cihaza getirmek istiyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu