Samsung Galaxy S9 ve S9+ İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı! - TeknoDiot.com

Samsung Galaxy S9 ve S9+ İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı!

Abone Ol 

Samsung, Galaxy S9 ve S9+ için kararlı bir Android 10 getirmeden önce bir güncelleme daha yayınladı. 2020 yılında bu iki cihazın Android 10 güncellemesi alması bekleniyor

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 +’ın 2020 yılında kararlı Android 10 güncellemesi alması planlanıyor. Bu yeni beta sürümü son adım olabilir. Yeni güncelleme “1 Ocak” olarak isimlendirilen güvenlik düzeltme ekiyle kullanıma sunuldu.

Bu üçüncü beta güncellemesi çoğunlukla Samsung Pass, ekran kaydı ve ekran bölünmüş çoklu görevle ilgili küçük hata düzeltmelerini içeren 365 MB bir güncelleme olacak. Yeni güncellemenin içinde aynı zamanda Samsung uygulamalarının yeni sürümleri de bulunuyor.

Samsung Galaxy S9 ve S9+ İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı!

Şu anda, güncelleme Hindistan’da yayınlanıyor ancak yakında diğer pazarlara da yayılması bekleniyor. İkinci betanın Hindistan’dan Güney Kore ve ABD’ye genişlemesi birkaç gün sürmesi bekleniyor. Güncelleme geldikten sonra cihazlara birkaç gün içinde gönderilmeye başlanacak.

Göz atın:   HQ Trivia Canlı Oyun Platformu Kapatıldı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu