Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus, OneUI 2.1 Güncellemesi Almaya Başladı

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus için One UI 2.1 güncellemesi kullanıma sunuldu.

Bununla, mevcut en iyi model Samsung Galaxy S20’nin işlevleri de iki yaşındaki akıllı telefonlara doğru yol alıyor. Kullanıcılar, Android yardım forumunda bildirdikleri gibi Samsung S9 ve S9 Plus modelleri için yeni bir yazılım güncellemesi yayınladı. Güncelleme yeni kullanıcı arayüzü One UI 2.1’i içeriyor.


Bunlar, “Pro Video” ve “Single Take” kamera modlarını içerir. Android sürümü Android 10 olarak kaldığının altını çizelim. Güncelleme yaklaşık 1,1 GB boyutundadır ve bazı ülkelerde zaten yüklenebilir durumda. 

Kurulum sırasında bir WiFi bağlantısı kullanmanızı öneririz. Güncelleme, deklanşör düğmesini tıklatarak aynı anda 10 fotoğraf ve 4 video çekmenizi sağlayan “Tek Çekim” modunu içerir. Hemen en iyisini seçebilir ve kendi filtrenizle daha da güzel yapabilirsiniz.

OneUI 2.1 güncellemesi yayınlanıyor

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus, OneUI 2.1 Güncellemesi Almaya Başladı

“Pro video” modu video kaydederken kameranın belirli ayarlarında ince ayar yapmanıza olanak tanır. Bu, enstantane hızını ve pozlama süresini ve ayrıca görüntü sensörünün (ISO) hassasiyetini içerir.

Güncelleme ayrıca Akıllı galeri işlevini de getiriyor. Mükemmel fotoğrafı çektikten sonra, benzer fotoğraflar artık gruplara ayrıldığı için organize bir galeriyi bekleyebilirsiniz. Görüntüleri zamana veya konuma göre de arayabilirsiniz. 

Güncelleştirme ayrıca Hızlı Paylaşım işlevini de sunar. Bununla, Bluetooth bağlantısı olması koşuluyla dosyalar, fotoğraflar ve belgeler bir Samsung cihazından diğerine kolayca paylaşılabilir. “Music Share” fonksiyonu ile akıllı telefonunuzun mevcut bağlantısını arkadaşlarınız için bir Bluetooth cihazıyla paylaşabilirsiniz. Bağlantınız kesilmeyecek. Yazılım güncellemesi ayrıca sistem kararlılığını artırmak ve hataları düzeltmek için tasarlanmıştır.

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus, OneUI 2.1 Güncellemesi Almaya Başladı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu