Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Tab A4S Özellikleri Ortaya Çıkmaya Başladı!

Samsung’un orta sınıf tablet olarak hazırladığı Galaxy Tab A4s modelinin her geçen gün sertifika bilgileri ortaya çıkıyor. Bu sayede ürüne ait teknik detaylar da ortaya çıkmaya başladı.

Geçen hafta Samsung Galaxy Tab A4S ilgililendiren ilk özellikleri görmüş olduk. Koreli üretici yeni ürünü ile orta sınıf bir tablet üreteceği düşünülüyor. Galaxy Tab A4S, SM-T307U model numarasını taşıyan Bluetooth SIG tarafından onayını almış olan tablet daha önce Wi-Fi veritabanında da gözükmüştü.


Samsung Galaxy Tab A4S Özellikleri Ortaya Çıkmaya Başladı!

Yeni aldığı sertifika ile, tabletin 8.39 inçlik bir ekranla geleceği ve 15W hızlı şarjlı 4.860 mAh bataryaya sahip olacağını gösteriyor. Galaxy Tab A4S bağlantı konusunda GPS, LTE ve çift bantlı Wi-Fi 802.11 gibi bağlantı özelliklere sahip olacağı aldığı sertifika ile gözler önüne çıkıyor. Galaxy Tab A4S 201.9 mm x 124.4 mm ölçüsüne sahip olacak. Tabletin işletim sisteminin Android 9 Pie olacağı aldığı sertifika ile kesinleşmiş oldu.

Samsung Galaxy Tab A4S Özellikleri Ortaya Çıkmaya Başladı!

Samsung, Galaxy Tab A4S hakkında resmi açıklamalar yapmadı, fakat spekülasyonlara göre cihazın önümüzdeki hafta CES 2020’de tanıtımını yapacağı tahmin ediliyor.

Son olarak Samsung ve daha fazla tablet haberleri okumak isterseniz Tablet Haberleri kategorisine göz atabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu