Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung, Galaxy S20 Ultra’nın Kamera Hatası Üzerinde Çalışmaya Söz Veriyor

Samsung Galaxy S20 Serisi bu ayın başlarında tanıtıldı. Cihaz henüz müşterilere gönderilmedi, ancak Samsung zaten bir kamera sorununu düzeltmekle meşgul.

Görünüşe göre yorumcular Galaxy S20 Ultra kamerada bir hata buldular. Şimdi Samsung yanıt verdi ve şu anda bir düzeltme üzerinde çalıştığını söylüyor. Samsung, erken gözden geçirenlerin yeni Galaxy S20 Ultra’daki kamera sistemiyle bulduğu bazı sorunlara cevap verdi. 


Şirket, kamerayı iyileştirmek için bir güncelleme üzerinde çalıştığını, ancak belirli bir sorunu kabul etmediğini veya düzeltmelerin ne zaman kullanılabilir olacağını onaylamadığını söyledi.

Samsung: “Galaxy S20 çığır açan, gelişmiş bir kamera sistemi sunuyor” dedi ve ayrıca “Tüketicilere en iyi deneyimi sunmak için performansı optimize etmek için sürekli çalışıyoruz. Bu devam eden çabanın bir parçası olarak, kamera deneyimini iyileştirmek için gelecekteki bir güncelleme üzerinde çalışıyoruz. ”

Samsung Galaxy S20 Ultra kamera sorunu ortaya çıktı!

Samsung, Galaxy S20 Ultra'nın Kamera Hatası Üzerinde Çalışmaya Söz Veriyor

Samsung, konuyla ilgili ek ayrıntı vermedi. Galaxy S20‘nin, otomatik netlemeyi daha hızlı hale getirmeye yardımcı olan bir faz algılama sistemine sahip, sınıfında lider bir 108 MP kamera ile donatılmış olduğunu belirtmek gerekir. Gözden geçirenler, özelliğin yavaş olduğunu ve ayrıca odak dışı fotoğraflara neden olan yanlış olduğunu bulmuşlardır. Sorun ayrıca titiz çekimlere yol açan video kaydına da uzanıyor. Ayrıca, Galaxy S20 Ultra‘daki görüntü işlemenin cilt tonlarında aşırı yumuşatmaya neden olduğu iddia ediliyor.

İlginç bir şekilde, Galaxy S20 ve Galaxy S20 Plus aynı sorundan muzdarip değil. Belki de her iki cihaz da Galaxy S20 Ultra’nın aksine farklı bir kamera kurulumu kullanıyor. Samsung Galaxy S20 Ultra, en iyi akıllı telefon kamerası olarak lanse edildi, ancak şirketin henüz niggles’i düzeltmediği rahatsız edici. Samsung’un Galaxy S20 Ultra kamera sorunlarını çözmek için bir yazılım güncellemesi yayınlaması oldukça olasıdır.

Samsung, sorunun ne zaman çözüleceğine dair bir zaman çizelgesi vermedi. Bu arada, Galaxy S20 serisinin 6 Mart’ta satışa çıkması bekleniyor.

Galaxy S20 Ailesi n11’de Ön Siparişte!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu