TeknoDiot.com
   
Image default
Anasayfa » Akıllı Telefon Haberleri » Samsung Galaxy S20 Serisi Türkiye’de Ön Siparişte

Samsung Galaxy S20 Serisi Türkiye’de Ön Siparişte


Samsung Galaxy S20 serisi 7,799 TL’den başlayan fiyatlarla Amazon.com.tr’de ön siparişte!

Samsung’un en yeni serisi Galaxy S20, Galaxy 20+ ve Galaxy S20 Ultra, 7,799 TL’den başlayan fiyatlarla Amazon.com.tr üzerinden ön siparişle satışa sunuldu.

Samsung’un geçtiğimiz günlerde görücüye çıkardığı Samsung S20, Samsung S20+ ve Samsung S20 Ultra ailesi Amazon.com.tr üzerinden ön siparişle satışa sunuldu.

Tüm modellerinde Sonsuz-O tasarımına sahip Gorilla Glass 6 ile korunan ekran ve üstün yeteneklere sahip kamera donanımları bulunduran Samsung S20 serisinde Galaxy S20 7,799 TL, Galaxy S20 Plus 9,299 TL ve serinin en üst modeli olan S20 Ultra ise 11,999 TL’den Amazon.com.tr’den ön siparişle satın alınabiliyor.

Amazon.com.tr, Samsung S20 serisi modellerine ilk günden sahip olmak isteyen tüketicilere uygun fiyat ve güvenilir teslimatın yanında cazip fırsatlar da sunuyor. Ön siparişle uzun bekleme sıralarına girmekten kurtulacak tüketiciler, S20+ ya da S20 Ultra modellerini satın aldıklarında Galaxy Buds+ kablosuz kulaklıklara da ücretsiz sahip olabilecek.

Samsung Galaxy S20 Serisi Türkiye'de Ön Siparişte

:: Samsung Galaxy S20 Plus Tanıtıldı! İşte Galaxy S20 Plus Özellikleri

:: Samsung Galaxy S20 Ultra Tanıtıldı! İşte Galaxy S20 Ultra Özellikleri

:: Samsung Galaxy S20 Tanıtıldı! İşte Galaxy S20 Özellikleri

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yapay Zekalı Huawei P30 Lite Mobil Fotoğrafçılıkta Fark Yaratıyor

Uğur Aydemir

Linux Kullanım Oranı İki Kat Arttı!

Buğra Noyan

Nusret PC Oyununda!

Buğra Noyan

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.