Samsung, Galaxy S10'daki Hatayı Düzeltecek! - TeknoDiot.com

Samsung, Galaxy S10’daki Hatayı Düzeltecek!

Abone Ol 

Kısa süre önce Samsung Galaxy S10’daki büyük bir güvenlik açığı ortaya çıktı ve İngiliz bir kullanıcı Lisa Neilson, telefonunun kayıtsız parmak izleriyle açılabileceğini keşfetti. Bunun nedeni, ultra-sonik ekran parmak izi tarayıcılarıyla iyi çalışmayan Galaxy S10’unda 2.70 £ (4 $ / 3 €) boyutunda jel bazlı bir ekran koruyucu kullanmasıydı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Samsung, sorunu araştırdığını söyleyerek yanıt verdi ve müşterilere yalnızca resmi Samsung ekran koruyucularını kullanmalarını önerdi. Şimdi, Kore devi yakında hatayı düzeltmek için bir yazılım güncellemesi yayınlayacak dedi.

Samsung, Galaxy S10'daki Hatayı Düzeltecek!

Samsung bu güvenlik düzeltme ekinin piyasaya sürülmesi için herhangi bir zaman dilimi sağlamamıştı, ancak gelene kadar Galaxy S10 kullanıcıları yüz kilidini biyometrik kimlik doğrulaması için kullanabilirler. Ancak bu parmak izi kimlik doğrulamasından daha az güvenli olduğundan, cihazınızı korumak için sayısal bir PIN veya alfasayısal bir şifre kullanmaktan daha iyi olursunuz.

Göz atın:   Qualcomm ve Apple, Yeni iPhone Modelleri İçin Ekran Parmak İzi Okuyucusu Getirmeye Çalışıyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!