Samsung Galaxy Note10 Lite Geekbench'te Ortaya Çıktı - TeknoDiot.com

Samsung Galaxy Note10 Lite Geekbench’te Ortaya Çıktı

Abone Ol 

Samsung Galaxy Note10 Lite, Exynos 9810 işlemcisiyle ile Geekbench’te ortaya çıktı!

Samsung, son birkaç yıldır Lite akıllı telefon pazarından uzak duruyor, ancak söylentiler şu anda gelen en az iki yeni telefonu gösteriyor. En son rapor, Samsung Galaxy Note10 Lite‘ın tespit edildiği Geekbench’ten geliyor.

Telefon, bir Exynos 9810 yonga seti ve 6GB RAM ortaya koyan SM-N770F model adıyla karşılaştırıldı.Bu yonga seti zaten bir yaşında – Galaxy Note9 ile giriş yaptı.

Samsung Galaxy Note10 Lite Geekbench'te Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note10 Lite ortaya çıktı

Bunun tamamen yeni bir Galaxy Note akıllı telefon olduğundan emin herkes, çünkü N harfi Note yazıyor, ancak aşağıdaki rakamlar dizilenden önceki bir cihaz gibi değil, hepsi SM-N9xxx.

İlginçtir ki, model numarası tipik olarak tek SIM kartlar için olan F cinsinden biter, yani Galaxy Note10 Lite sadece çift SIM için bir versiyon değildir, Samsung cihazı yurtdışındaki pazarlara satmaya isteklidir.

Dün telefonun bir S Pen’i olabileceğini öğrendik, ama bunun dışında telefon hakkındaki bilgiler oldukça az.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu