Huawei Mate 30, 3C Sertifikasını Aldı - TeknoDiot.com

Huawei Mate 30, 3C Sertifikasını Aldı

Abone Ol 

Daha önce, TAS-AL00 ve LIO-AL00 model numarasına sahip bir iki Huawei akıllı telefonu, Çin TENAA ve Bluetooth SIG tarafından sertifikalandırılmış durumda.

Her ne kadar yukarıda belirtilen kurumlar yaklaşmakta olan iki akıllı telefon hakkında herhangi bir bilgiyi açığa vurmamış olsa da, çoğu ateşli bir şekilde beklenen Mate 30 ve Mate 30 Pro‘nun bir parçası olduklarına inanmaktadır.

Şu anda, aynı cihazlar görünüşe göre Çin Zorunlu Sertifika (3C) sertifikalarına da sahipti. Bu, Mate 30 serisinin, 19 Eylül’deki Avrupa lansmanından sonra gerçekleşmesi beklenen Çin pazarındaki resmi lansmanına bir adım daha yaklaşacağı anlamına geliyor.

Huawei Mate 30, 3C Sertifikasını Aldı

Huawei Mate 30 serisi yolda

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

3C listesine göre, her iki cihazın da 40W’a kadar hızlı şarjı destekleyebileceği ortaya çıktı. Bu elbette, yaklaşmakta olan Mate 30 serisi için söylentilerin neye işaret ettiği ile aynı. Şimdiye kadar, sertifikalı cihazlardan hiçbiri 5G bağlantısını desteklemiyor. Bununla birlikte, daha sonraki bir tarihte tanıtılacak olan Mate 30 Pro 5G modelini görme ihtimalimiz var.

Son raporlar Mate 30 serisinin resmi Google Play uygulamaları ve hizmetleriyle yüklenmeyeceğini doğrulasa da, Huawei’nin Avrupa’da 19 Eylül’de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Göz atın:   Dijital Oyunlarda Yüzde 80’e Varan İndirimler!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu