Samsung Galaxy Note10 Lite Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note10 Lite namı diğer A81 olarak adlandıralan yeni Samsung modelinin render görüntüleri ortaya çıktı.

Galaxy Note10 lite / A81 render görüntüleri @OnLeaks tarafından ortaya çıktı. Renderler oldukça karanlık, bazı detayları gizliyorlar, ancak fotoğraf makinesinin çarpma kısmı daha küçük.


Sızan bir yol haritasına dayanarak , Galaxy A81 64MP ana kameraya, 16MP ultra genişliğe ve bir telefoto kameraya (“2x veya 5x”) ve ayrıca bir Uçuş Süresi (ToF) sensörüne sahip olacak. Ancak bu bilginin ne kadar güvenilir olduğu belli değil.

Samsung Galaxy Note10 Lite Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note10 lite 6.5 “ile 6.7” arası bir ekrana sahip olacak. Ekranda ortalanmış bir delik var, Samsung’un bu yılın başlarında tercih ettiği selfie kamera yerleşimi. Onaylanmadı, ancak harici bir parmak izi okuyucusunun olmaması bir ekran ünitesi önermektedir.

Cihaz 163.9 x 76 x 8.6 mm boyutlarındadır. S10 lite’dan farklı olarak, bu model Bluetooth özellikli bir S Pen’e sahip olacak ve onu “Note” ailesinin bir parçası yapacak . Kalemin yanında, alt kısmında 3,5 mm kulaklık girişi bulunur.

Samsung Galaxy Note10 Lite Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu