Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni iPad Pro 2020’nin HD Duvar Kağıtları Sızdı! (İndir)

Apple, trackpad desteği sunan yeni iPad Pro 2020 modelini tanıttı. İşte iPad Pro 2020 özellikleri ve fiyatı.

Yeni tanıtılan iPad Pro 2020 yüksek çözünürlükte duvar kağıtları sızdırıldı. iPad Pro 2020 duvar kağıtları indirmek isterseniz bağlantıyı sizlere vermiş olacağız.


Apple, yeni iPad Pro‘yu sessiz sedasız resmi olarak tanıttı. 11 inç ve 12.9 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutuyla karşımıza çıkan iPad Pro 2020 çok dikkat çeken ve kullanıcısını memnun edecek özellikleri de beraberinde getiriyor.

Hem 11 inç hem de 12,9 inç boyutları geçen yılki modellerle tasarım konusunda aynı görünüyor, ancak ikisinde de yeni bir işlemci ve yeni kamera sistemi yer alıyor. Apple’ın ana özelliği, derinlik algılama ve AR için kamerasıyla birlikte gidecek bir LIDAR tarayıcıya sahip olması, ancak çoğu insanın fark edeceği şey, onunla alabileceğiniz çok yeni bir klavye. Bunla birlikte artık yeni iPad trackpad desteği de sunuyor.

Yeni iPad Pro 2020'nin HD Duvar Kağıtları Sızdı! (İndir)

Yeni iPad Pro 2020 yüksek çözünürlüklü duvar kağıtları

iPadOS 13.4 ile iPad’e trackpad desteği ekleyen Apple, kullanıcılarına iPad’leriyle etkileşim kurmanın yepyeni bir yolunu sunuyor. iPadOS’teki trackpad desteği, macOS’teki trackpad deneyimini kopyalamak yerine, iPad için tamamen baştan tasarlanarak geliştirildi. Kullanıcılar parmaklarını trackpad üzerinde hareket ettirirken, imleç zarif bir biçimde dönüşerek kullanıcı arayüzündeki unsurları vurguluyor. Trackpad’deki Multi-Touch hareketleri, kullanıcıların parmağını hiç kaldırmadan tüm sistemde hızla ve kolayca gezinebilmesini sağlıyor.

Apple bugün iPad Pro için yeni Magic Keyboard’u da tanıttı. Açısı kolayca ayarlanabilen askı modeli tasarıma ve arkadan aydınlatmalı klavye ve trackpad’e sahip olan Magic Keyboard, bir iPad’de bugüne kadarki en iyi yazma deneyimini sunuyor. Magic Keyboard, Mayıs ayından itibaren satışa sunulacak.

Duvar kağıtlarını masaüstü  (2560 x 1789), iPad ve iPhone’lara özgü boyutlarıyla buradan indirebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu