Samsung Galaxy Note 20 Tasarımı Nasıl Olacak?

Yeni amiral gemisi Samsung Galaxy Note 20 modeli Galaxy S20 serisine benzer bir tasarıma sahip olabilir.

Yeni amiral gemisi Samsung Galaxy Note 20 tasarımı nasıl olacağı hakkında bazı detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, geçen ay ki amiral gemisi Galaxy S serisi akıllı telefonlarını piyasaya sürdü; Galaxy S20 , S20 Plus ve S20 Ultra ve geçtiğimiz ay cihazlar satışa sunuldu. Ve şimdi, bundan sadece haftalar sonra, Samsung’un bir sonraki büyük akıllı telefonuyla ilgili ayrıntıları görünmeye başladı.

Yeni sızıntılara göre, yeni Galaxy Note serisi akıllı telefon, Samsung Galaxy Note 20, tasarım açısından Galaxy S20 serisine çok benzeyecek. Tek fark, S-Pen için bir girişin olacağı konuşuluyor.

Galaxy Note 20 tasarımı şekilleniyor

Ayrıca, benzerlikler sadece tasarımlarla sınırlı değildir. Max Weinbach, Galaxy Note 20’nin donanım özelliklerinin S20 serisine kıyasla önemli ölçüde değişmeyeceğini ve kameraların da aynı olacağını iddia ediyor.

Samsung’un Galaxy S20 Ultra ile her şey dahil olduğu ve Galaxy Note 20 ile inovasyon açısından sunacak çok şeyi kalmamış gibi görünüyor. Bununla birlikte, şirketin geliştirilmiş S-Pen ile birlikte yenilikçi bir şey sunmasını bekliyoruz.

Samsung Galaxy Note 20 Tasarımı Nasıl Olacak?

Önceki raporlara göre, Samsung bu yıl üç Galaxy Note modeli piyasaya sürdü, Galaxy Note 20, Galaxy Note 20+ ve Galaxy Note 20 Ultra. Avrupa dışında, tüm birimler Qualcomm Snapdragon 865 yongaseti ile güçlendirilecekken, Avrupa’da kendi Exynos 990 işlemci ile raflarda yer alacak.

Gelecek amiral gemisi serisindeki Süper AMOLED ekran 120Hz yenileme hızına sahip olmalıdır. Bellek yapılandırmasına gelince, 16GB RAM ve 512GB dahili depolama alanına sahip olmasını bekliyoruz. Seride yer alacak üst düzey model 5.000mAh pil ile gelebilir.

Son olarak Samsung Galaxy Note 20 serisi Temmuz ayı sonuna kadar piyasaya bekleniyor ama zaman çizelgesi nedeniyle coronavirüs salgını nedeniyle bozulma etkilenebilirler.

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!