Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Note 10 Lite Çalışır Halde Görüntülendi!

Çok konuşulan Galaxy Note 10 Lite nihayet çalışır halde görüntüleri ortaya çıktı. Çoğu Samsung cihazında olduğu gibi, resimler SamMobile web sitesinden geliyor.

Samsung’un Galaxy Note 10 Lite üzerinde çalıştığı da söyleniyor ve render, cihazın S10 Lite’ın renderiyle neredeyse aynı olan ön cephesini gösteriyor.


Ancak, kulaklığın ve dar çerçevelerin konumlarındaki fark dikkat çekicidir ve bir Not cihazı olduğu gibi bir Stylus ile de gelecektir. Kare kamera modülünde yer alan üçlü kamera kurulumunun spor yaptığı söylenir. Galaxy Note 10 Lite’ın teknik özelliklerinin geri kalanı henüz bilinmiyor.

Önceki söylentilere göre, Samsung bu ay Galaxy S10 Lite, Galaxy Note 10 Lite ve Galaxy A51’i piyasaya sürdü. Önümüzdeki günlerde daha fazla bilgi bilmeliyiz.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Çalışır Halde Görüntülendi!

Samsung Galaxy Note 10 Lite

Samsung Galaxy Note 10 Lite arkasındaki kare kamera modülü tasarımına bağlı olduğu anlaşıldı. Daha önce gülünç hale getirilmiş iPhone 11 Pro kamera kurulumuna çok benzer bir stil, ancak bir şekilde daha da kötü görünüyordu.

Tasarım seçenekleri bir yana, akıllı telefon toplam üç arka kamerayı paketliyor gibi görünüyor. Önceki söylentilere göre, bunlar ana lens için 12MP, ikincil ultra geniş açılı lens için 12MP ve üçüncü telefoto kamera için 12M çözünürlüklere sahip. Önde, bir delikte, her zaman önceki söylentilere göre 32MP çözünürlüğe sahip tek bir ön kamera buluyoruz.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Çalışır Halde Görüntülendi!

Sızan fotoğraflar tarafından onaylanan bir başka ilginç detay, büyük kardeşin kavisli ekranının yerini alan düz bir panelin varlığıdır. Bu arada S-Pen tüm güzelliğinde hala kullanılabilir gibi görünüyor; böylece gerçek bir Note 10 alternatifi haline getirir. Özellikler ile ilgili olarak, ekran AMOLED tipinde ve Full HD + çözünürlüğünde (delikli kamera nedeniyle “Infinity-O” olarak adlandırılır) 6.7 inç büyüklüğünde olacak.

Samsung Galaxy Note 10 Lite’ı çalıştırmak için bir Samsung Exynos 9810 İşlemci buluyoruz; 6GB RAM ve 128GB dahili depolama ile birlikte (microSD ile genişletilebilir).

Büyük ahize daha sonra 25W hızlı şarj desteği ile 4500mAh kapasiteli büyük bir pil ile gelecek. Akıllı telefon ayrıca Android 10 tabanlı One UI 2.0’ı da çalıştıracak. Fiyatla ilgili olarak, Galaxy Note 10 Lite 750 dolar civarında fiyat etiketine sahip olacak. Son olarak bu gibi konularda daha fazla bilgi edinmek için akıllı telefon haberleri kategorimizi takip edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu