Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy M30s Rakipleri Arasında En İyi Bataryalı Telefon Olabilir

Samsung, son zamanlarda Galaxy M serisi yeni akıllı telefonlara yoğunluk verdi. Galaxy M30S önümüzdeki ay Hindistan’da piyasaya sürülmesi beklenen yaklaşan bir cihaz. Edinen en son bilgilere göre, diğer rakiplerden daha büyük olacak büyük bir bataryaya sahip olacak!

Galaxy M30s’un 6000mAh büyüklüğünde bir bataryayı kullandığı ve Samsung’un en büyük batarya akıllı telefonlarından biri olduğu söyleniyor. Telefon da büyük olasılıkla arka tarafında büyük bir 48MP sensöre sahip olacak. Bir Exynos yongasının cihaza, muhtemelen Exynos 9610’a güç verdiği söyleniyor.


Samsung Galaxy M30s Rakipleri Arasında En İyi Bataryalı Telefon Olabilir

Galaxy M20s modelinin ayrıca 6000mAh pil kullandığı da söyleniyor. Hem M20 hem de M30 modellerinde aynı 5000mAh bataryaya sahip oldukları göz önüne alındığında, haleflerinin, M20’lerin ve M30’ların her ikisinde de 6000mAh batarya bulunması olası.

IANS’a göre, müşterilerin R’ler arasında herhangi bir yere girmesi gerekecek. Gelenek gibi, Galaxy M30’ların önümüzdeki aydan itibaren Amazon India ve Samsung India web siteleri üzerinden satılması bekleniyor.

Yaklaşan M30’ların diğer beklenen özellikleri arkada üçlü bir kamera kurulumu ve çentikli bir ekrana sahip. M30’lar pazara sunarken Samsung, Galaxy M10’dan Galaxy M10’a kadar Galaxy M40 serisi akıllı telefonlarıyla geniş bir fiyat segmentine sahip olacak.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu