Samsung Galaxy M11 Özellikleri ve Tasarımı Ortaya Çıktı

Galaxy M11 tasarımı ve özellikleri ortaya çıktı. Samsung, 16 Mart’ta Hindistan’daki Galaxy M21 akıllı telefonunu duyuracak.

Telefonun mikro sitesi, söz konusu tarihte duyurulacağı ortaya çıkaran Amazon Hindistan’da mevcut. Duyurulmamış Galaxy M11 akıllı telefon, Google Play Konsolunda önemli özellikler ve bir render ile ortaya çıktı. Görünüşe göre M11 de yakında Hindistan’da resmi olacak.

Samsung, Galaxy M11’in varlığını henüz onaylamadı. Google Play Konsol listesi, ekranının 720 x 1560 piksel ve 280ppi piksel yoğunluğunun HD + çözünürlüğünü destekleyeceğini gösteriyor. Akıllı telefon, Snapdragon 450 yonga seti ve 3 GB RAM ile çalışıyor. Yakışıklı Android 10 işletim sistemi ile birlikte gelecek. Telefonun diğer özellikleri henüz açıklanmadı.

Galaxy M11 render, sol üst köşede delinmiş bir delik bulunan bir ekrana sahip olacağını gösteriyor. Geçen yılın Galaxy M40’dan sonra M11, delikli bir ekrana sahip olan ikinci telefon olacak. Görüntü kalın bir çenenin varlığını ortaya koyuyor. Telefon yaklaşık 6 inçlik bir ekrana sahip olabilir.

Samsung Galaxy M11 Özellikleri ve Tasarımı Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy M11

Google‘ın bu listeye eklediği son üye ise Samsung Galaxy M11 oldu. Söz konusu listeleme, Galaxy M11’in genel görünümünün nasıl olacağının yanı sıra, telefonun bazı özelliklerini de gözler önüne seriyor.

“TechieJerry” isimli bir internet sitesi tarafından keşfedilen Galaxy M11, yaklaşık 6 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacak. Qualcomm’un Snapdragon 450 işlemcisinden güç alacak olan telefon, 3 GB RAM‘le desteklenecek. Tüm bunlara ek olarak Samsung’un yaklaşmakta olan telefonu Galaxy M11, Android 10 işletim sistemiyle tüketicilerin hizmetine sunulmuş olacak.

Galaxy M11’in arka tasarımı henüz açıklanmadı. Telefonun sağ kenarında bir ses denetleyicisi ve bir açma / kapatma tuşu vardır. Yakışıklı geçen yıldan itibaren Galaxy M10 telefonu için bir halef olarak gelecek.

Samsung Galaxy M11 Özellikleri ve Tasarımı Ortaya Çıktı

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!