Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

Steam Cadılar Bayramı İndirimleri Başladı! İşte İndirimdeki Oyunlar

Dolara geçmeden önce değerlendirilebilecek bir indirim! Steam cadılar bayramı indirimleri 2023 başladı! Oyun dünyasının en popüler online platformlarından biri olan Steam'de indirim rüzgarı tekrardan başladı.

Valve’in dijital oyun platformu Steam’de Cadılar Bayramı indirimleri başladı. Bu indirimler kapsamında birçok oyun yüzde 80’e kadar indirimli olarak satışa sunuluyor. Bu sene Cadılar Bayramı yerine “Steam Çığlık Festivali indirimleri” ismiyle indirimler başlamış oldu. Steam cadılar bayramı indirimi, 26 Ekim – 2 Kasım tarihine kadar sürecek bir indirim rüzgarı. Özellikle tabii ki yaz ve kış indirimlerinde ki kadar uzun sürmüyor.

Özellikle gerilim ve korku oyunları indirime girmiş durumda. İndirimler 2 Kasım’a kadar devam edecek. İndirime giren oyunlar arasında Dead Rising 3, Devil May Cry 5 ve Resident Evil 2 gibi popüler oyunlar bulunuyor. Dolar kurundaki dengesizlik nedeniyle bu indirimlerin Türk Lirası ile yapılan son fırsat olacağı belirtiliyor.


İşte Cadılar Bayramı indirimleri kapsamında öne çıkan oyunlar: The Last of Us Part I, Diablo IV, Mortal Kombat 11, Resident Evil Village, Hunt: Showdown, Fallout Franchise Bundle, Dead by Daylight, Little Nightmares I & II, Don’t Starve Together, The Forest, Sons of the Forest, The Walking Dead – Ultimate Steam Bundle ve Vampyr. Bu indirimlerden faydalanmak isteyen oyuncular, Steam platformuna girerek istedikleri oyunu indirimli fiyatlarla satın alabilirler. Steam her yıl düzenli olarak büyük indirimler yapıyor. Bu büyük indirimlerden biri de elbette “cadılar bayramı indirimi”dir.

Steam cadılar bayramı indirimleri 2023 dün itibareriyle başlamış bulunuyor. Dün başlama saatinden itibaren oyunculardan kaynaklı yoğunluk sebebiyle Steam’de çökmeler olmaya başlamıştı.

Steam‘in büyük indirimlerinden bir tanesi olan Cadılar Bayramı indirimleri dün itibari ile başlamış durumda. Hangi oyunlar indirimde ve ne zamana kadar indirimler sürecek işte;

Steam Cadılar Bayramı İndirimi 2023

Steam Cadılar Bayramı İndirimleri Başladı! İşte İndirimdeki Oyunlar

Steam, Türkiye’de tekrar dolara geçiş yapacağını duyurdu ve bunun öncesinde “Çığlık Festivali” adlı kampanyayı başlattı. Bu kampanya kapsamında Cadılar Bayramı’na özel indirimler yapıldı ve birçok korku oyununda %90’a varan indirimler uygulandı. Kampanya 2 Kasım’a kadar sürecek ve diğer oyunlarda da indirimler devam edecek.

Çığlık Festivali kapsamında Steam’de yapılan indirimler arasında Resident Evil ve The Last of Us gibi korku oyunları da bulunuyor. Resident Evil 4, Resident Evil Village, Resident Evil 7 Biohazard gibi oyunlar %34 ile %60 arasında indirimle satılıyor. Bu indirimlerle birlikte oyunseverlerin kaçırmaması gereken fırsatlar sunuluyor.

Cadılar Bayramı’na özel kampanyada yer alan diğer oyunlar arasında Dead Space Remake, Dead by Deandlight, Sons of the Forest, The Last of Us Part I, Back 4 Blood, Devil May Cry 5 gibi oyunlar bulunuyor. Bu oyunlarda da %20 ile %80 arasında indirimler uygulanıyor. Ayrıca Strange Brigade, The Texas Chain Saw Massacre, Control Ultimate Edition gibi oyunlarda da büyük indirimler bulunuyor.

Steam’in Cadılar Bayramı’na özel indirim kampanyasının tam listesine ulaşmak için ilgili bağlantıya tıklanabilir. Ayrıca Warner Bros. oyunları da 2 Kasım’a kadar indirimde olacak. Hogwarts Legacy, Mortal Kombat 11, Injustice 2, Gotham Knights, Batman Arkham Collection gibi oyunlarda %30 ile %90 arasında indirimler uygulanacak. FEAR Complete Pack, LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, Middle-earth: Shadow of War gibi oyunlarda da büyük indirimler bulunacak.

Steam’in Warner Bros. oyunlarına özel indirim kampanyası için ilgili bağlantıya tıklanabilir. Türkiye’deki oyuncuların dikkatini çeken bu indirimler, Steam’in dolara geçiş yapmadan önce oyunseverlere fırsat sunuyor. Steam’deki yeni dönemin detaylarına ise ilgili video üzerinden ulaşılabilir.

Sonuç olarak, Steam’in Cadılar Bayramı’na özel “Çığlık Festivali” kampanyası kapsamında birçok korku oyununda büyük indirimler sunuluyor. Resident Evil, The Last of Us, Dead Space, Devil May Cry gibi oyunlar %20 ile %90 arasında indirimlerle satılıyor. Ayrıca Warner Bros. oyunları da büyük indirimlerle oyunculara sunulacak. Oyunseverler, bu fırsatları kaçırmamak için kampanya süresi boyunca Steam’e göz atabilirler.

Dying Light 2 Stay Human

Need for Speed Payback

The Last of Us Part I

“The Last of Us” adlı bir oyun, duygusal bir hikaye anlatımı ve unutulmaz karakterlerle dolu bir deneyim sunuyor. Baş karakter Joel, hastalıklı ve acımasız bir dünyada hayatta kalmaya çalışırken, 14 yaşındaki Ellie’yi bir karantina bölgesinden kaçırmak için görevlendirilir. Bu basit görev, ülke boyunca devam eden zorlu bir yolculuğa dönüşür. Oyunun tek oyunculu hikayesi, ana hikaye öncesinde gerçekleşen olayları anlatan “Left Behind” bölümünü de içeriyor.

Euro Truck Simulator 2 (%75 indirim)

The Forest (%75 indirim)

The Outlast Trials

Soğuk Savaş döneminde geçen oyunda, insan denekleri Murkoff Şirketi’nin iyi niyetli insanları tarafından gönüllü olmadan beyin yıkama ve zihin kontrolü yöntemlerini test etmek için kullanılıyor. Güvensizlik, korku ve şiddet dolu bir dünyada, ahlakınız sınanacak, dayanıklılığınız test edilecek ve akıl sağlığınız yok edilecek. Tüm bunlar ilerleme, bilim ve kar amaçlı yapılıyor.

Sons Of The Forest

“The Forest”ı erken erişimde yayınladıklarında aldıkları geri bildirimlerin oyunu büyük ölçüde geliştirdiğini ifade ediyor. Erken erişim aşamasının 6-8 ay sürmesi planlanıyor, ancak bu süre değişebilir. Oyunun erken erişim versiyonunda hataların düzeltilmesi, denge ve temel oyun mekaniğiyle ilgili iyileştirmelerin yanı sıra daha fazla eşya, 3D baskı yapılabilen şeyler, inşa edilebilecek ve keşfedilebilecek daha fazla öğe, ek oyun mekaniği ve hikaye planlandığı belirtiliyor. Oyun şu anda tek kişilik ve çok oyunculu olarak oynanabilir durumda, oyuncuların keşfedilecek mağaraları, ortaya çıkarılacak bir hikayeyi, yeni bir inşa sistemi, zanaat sistemi, yeni silah çeşitlerini, dinamik hava durumunu, korkutucu düşmanları ve çok daha fazlasını deneyimleyebileceği ifade ediliyor. Oyunun erken erişim aşamasında ve sonrasında fiyatının değişmeyeceği belirtiliyor. Geliştiriciler, oyuncuların geri bildirim ve önerilerini hem Steam topluluğundan hem de sosyal medyadan alacaklarını ifade ediyor.

Resident Evil 7 Biohazard

Mortal Kombat 11

Fallout 4

Fallout 3 ve The Elder Scrolls V: Skyrim’in ödüllü yaratıcıları olan Bethesda Game Studios, sizi şimdiye kadarki en iddialı oyunu olan Fallout 4’ün dünyasına ve yeni nesil açık dünya oyunlarına davet ediyor.

Steam Cadılar Bayramı İndirimleri Başladı! İşte İndirimdeki Oyunlar

Vault 111’in tek kurtulanı olarak, nükleer savaşın yok ettiği bir dünyaya giriyorsunuz. Her saniye hayatta kalmak için bir mücadele ve her seçim senin. Sadece Wasteland’ın kaderini yeniden kurabilir ve belirleyebilirsin. Eve Hoşgeldin.Resident Evil Village

Back 4 Blood

Batman: Arkham Knight

 

Red Dead Redemption 2

Rockstar Games’in büyük beğeni toplayan ve konsol platformlarında en yüksek değerlendirmeleri alan açık dünya destanı Red Dead Redemption 2 şimdi yeni Hikaye Modu içerikleri, görsel geliştirmeler ve başka güzelliklerle PC’de.

Amerika, 1899. Vahşi batı dönemi artık sona eriyor. Blackwater kasabasındaki soygun girişimleri ters giden Artur Morgan ve Van der Linde çetesi kaçmaya başlıyor. Federal ajanlar ve ülkenin en iyi ödül avcılarının amansız takibi altında çete üyeleri hayatta kalabilmek için soyguna, yağmaya ve dövüşmeye devam ederek Amerikanın kalbindeki çetin toprakları geçmek zorunda. Bu süreçte iç çatışmaları da iyice derinleşen çete artık dağılmanın eşiğine gelirken Artur da zor bir seçimle karşı karşıya: onu yetiştiren çeteye sadık mı kalacak yoksa kendi ideallerinin peşinden mi gidecek?

Devil May Cry 5

En iyi Şeytan Avcısı, aksiyon oyunu hayranlarının beklediği tarzda geri döndü. Efsane aksiyon serisine yeni giren Devil May Cry 5, imzası niteliğindeki yüksek tempolu macera ile öteki dünyanın benzersiz karakterlerinin harmanını en yeni Capcom oyun teknolojisiyle bir araya getirerek grafik açısından çığır açan bir aksiyon-macera başyapıtı ortaya koyuyor.

Hunt: Showdown

The Outlast Trials

Atomic Heart

Euro Truck Simulator 2

Önemli yüklerinizi kamyonunuzla akıl almaz mesafelere teslim edin, Avrupa’yı bir uçtan uca dolaşırken yolların kralı olun! İngiltere, Belçika, Almanya, İtalya, Hollanda, Polonya ve pek çok diğer ülkede keşfedilecek düzinelerce şehir var.

Steam Cadılar Bayramı İndirimleri Başladı! İşte İndirimdeki Oyunlar

Dayanıklılık, beceri ve hız sınırlarınız zorlanacak.Direksiyonun başına geçin ve seçkin bir kamyon ekibinin parçası olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu kanıtlayın!


Among Us

Among Us, Amerikan oyun stüdyosu InnerSloth tarafından geliştirilip yayımlanan ve 15 Haziran 2018’de piyasaya sürülen çevrim içi çok oyunculu bir sosyal çıkarım oyunu.

2023 Steam cadılar bayramı indirimleri listesine bu içeriğimizde yer verdik. Aslında Steam cadılar bayramı indirimleri 2023 kampanyasında daha fazla indirime giren oyunların listesini yine bu hafta sizlerle paylaşacağız. Hangi oyunlar alınır? Sorusuna yakından cevap vermiş olacağız. İndirimlerdeki tüm oyunlara göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Milyonlarca oyuncunun merakla beklediği Steam yaz indirimleri başladı. Steam, yaz indirimleri kapsamında pek çok oyunu düşük fiyatlarla sunuyor. Bu indirimlerden önce, Steam’in Türkiye’ye özel olarak uyguladığı yerel dolar kurunun artması bekleniyor. Bu durumda, pek çok oyunun fiyatının yükselmesi muhtemel olduğu için oyuncular, bu indirimleri son fırsat olarak görüyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
3
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu