Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Home Mini’nin 12 Şubat’ta Piyasaya Sürülmesi Bekleniyor

Samsung, ilk kez 2018 yılının Ağustos ayında Galaxy Home hoparlörünü tanıttığı akıllı hoparlör sektörüne atladığını açıkladı.

2019 yılının Ekim ayında, Galaxy Home Mini, Samsung’un yıllık Geliştirici Konferansında bir görünüm kazandığında bir umut ışığı aldık . Ne yazık ki, şirket bir fiyattan bahsetmedi. Şimdiye kadar, Galaxy Home Mini hakkında bildiklerimiz sınırlı. Tasarım açısından Amazon’un Echo Dot’una ve Google’ın Nest Mini’sine çok benzer ve boyut olarak görünecek . Samsung’un AKG’ye sahip olduğu düşünüldüğünde, Galaxy Home Mini’nin ses şirketi tarafından yapılmış veya ayarlanmış hoparlörleri kullanması şaşırtıcı değildir. Ayrıca, internet bağlantısına gerek duymadan cihazları kontrol etmek için kızılötesi sensörlerle birlikte geldiği söyleniyor.


Samsung Galaxy Home Mini'nin 12 Şubat'ta Piyasaya Sürülmesi Bekleniyor

İnternette çevrilen özellikler ise şöyle:

  • Galaxy Home Mini, Bixby üzerinden sesli komutlarla çeşitli cihazları serbestçe kontrol edebilir. Uzun mesafelerde konuşma tanımayı desteklemek için iki mikrofon yerleşiktir.
  • Galaxy Home Mini, akıllı telefonunuzu bağlamadan sadece sesinizle mesajlar oluşturmanıza, almanıza ve göndermenize olanak tanır. Harici bir sensöre bağlandığında, yangın, duman ve sızıntı gibi acil durumları tespit eder ve hızlı bir şekilde bildirimde bulunur. Ayrıca, cihazınızın çalışıp çalışmadığın size bildirir.
  • Galaxy Home Mini, 360 derecelik surround ses ile canlı bir multimedya görüntüleme deneyimi sunan AKG’nin güçlü 5W hoparlörleriyle de donatılmıştır.
  • Galaxy Home Mini, Galaxy akıllı telefonunuzda duyduğunuz müziği dışarıdan sorunsuz bir şekilde dinlemenizi sağlayan müzik dinleme işlevi sunar ve Çok Odalı Hoparlör’ü kullanarak aynı müziği evinizin istediğiniz yerinde dinleyip keyfini çıkarabilirsiniz.

Yayınlanması için henüz bir tarihimiz olmadığını belirtmek önemlidir. Samsung, önce kendi ülkesinde Galaxy Home Mini’yi test etmek ve ABD’de lansmandan önce daha fazla geliştirmek istiyor olabilir.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu