TeknoDiot.com
   
     

Samsung Galaxy Fold’da Yeni Bir Tasarım Sorunu Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Fold'da Yeni Bir Tasarım Sorunu Ortaya Çıktı Akıllı Telefon Haberleri Samsung Haberleri Teknoloji Haberleri

Samsung’un ilk katlanabilir telefonu Galaxy Fold modelinde tasarım sorunları halen devam ediyor.

Aylarca süren gecikmeden sonra, Galaxy Katlama sonunda yaygın olarak bulunur. Akıllı telefon lansmanı, ekranını tamamen imha edebilecek bir tasarım sorunundan sonra ertelendi.

Galaxy Fold ile her şey doğru değil gibi görünüyor. Yeni bir rapora göre , menteşe üzerinde Samsung logosunun harfleri soyulması başladı. A ve U çoktan gitti ve gerisi yakında takip edebilir.

Bu harflerin akıllı telefonun görseline kattığı holografik bir etkisi var. Ancak, şimdi sadece başka bir kötü tasarım uygulamasının bir hatırlatıcısı. Bu akıllı telefonun işlevselliği için hayati olmadığını kaydetmeye değer.

Samsung Galaxy Fold sorunları devam ediyor

Samsung Galaxy Fold'da Yeni Bir Tasarım Sorunu Ortaya Çıktı Akıllı Telefon Haberleri Samsung Haberleri Teknoloji Haberleri

Ancak 1.980 dolarlık bir akıllı telefondan bahsediyoruz. Hiçbir kullanıcı, bu kalite sorununa düşen bir akıllı telefonda bu kadar para ödemek istemiyor.

Görünüşe göre, Galaxy Fold sadece aylarca bekledikten sonra müşterilerine ulaşıyor, bu yüzden bunun izole edilmiş bir sorun mu olacağını yoksa akıllı telefondaki başka bir tasarım hatası mı olduğunu söylemek zor. Bakalım ilerleyen süreçte Galaxy Fold modelinde başka sorunlar gözükecek mi?