TeknoDiot
     
     
     

Samsung Galaxy Fold, Telefonların Geleceğinin Bir Prototipi

Samsung Galaxy Fold, Telefonların Geleceğinin Bir Prototipi

Cep telefonlarımız çok sıkıcı hale geldi ve teknoloji şirketleri bunu biliyor.

Her yıl, akıllı telefon şirketleri bizden 12 ay önce piyasaya çıktıklarına büyük ölçüde benzeyen bir cihaz karşılığında artan miktarlarda para ayırmamızı istiyor, küçük güncellemelerinin hayatınızı biraz daha iyi bir kamera ya da oynatma yeteneği ile artırabileceğini iddia ediyor.

Samsung, büyük bir akıllı telefon şirketinin ilk katlanabilir telefonu olan Galaxy Fold‘u dün tanıttı. Bir kitap gibi kapatıldığında Galaxy Fold, dış kısmında 4,6 inç ekranla tipik bir akıllı telefon gibi çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Ancak açın ve cihaz 7,3 inçlik ikinci bir iç göstergeyle bir tablet haline gelmesi oldukça şaşırttı. 

[sp-related style=”light” id=”37397″]

Galaxy Fold öncülük edecek!

Samsung Galaxy Fold, Telefonların Geleceğinin Bir Prototipi

Tüketiciler daha büyük ekranlar isterken bu günün telefonları büyüdükçe büyüdü; örneğin, en son iPhone XS Max, ekran alanının orijinalinin tam üç katı. Ancak bu taşınabilirlik ve işlev pahasına geldi.

Samsung’un katlanabilir telefonunun arkasındaki fikir, her iki dünyanın en iyisini sunması cep dostu bir tasarıma kapatılabilecek büyük bir ekran olmasıdır. Samsung, Galaxy Fold’u 2019’un Nisan ayında piyasaya süreceği bekleniyor. Yaklaşık 10.539,38 Türk Lirası olması beklenen bu cihaz 5G’yi destekleyen bir sürüm için daha fazlasını yapacağı söyleniyor. 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Samsung Orta Segmente Güç Verecek İşlemcisi Exynos 9610’u Duyurdu

Serhan Durgutlu

Foxconn, Corona Virüsünden Etkilenmeden iPhone Üretimine Devam Edecek

Buğra Noyan

32 MP Ön Kameralı Honor 20 Özellikleri Belli Oldu

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.