TeknoDiot
   
   

Samsung Galaxy Fold Başka Ülkede Daha Piyasaya Sürüldü!

Samsung Galaxy Fold Başka Ülkede Daha Piyasaya Sürüldü!

Samsung Galaxy Fold dünya genelinde birçok ülkede zaten mevcut, Bu kez Asya’nın farklı bir ülkesinde ön sipariş vermeye hazır olacak.

Resmi Samsung Endonezya web sitesinde, ön siparişlerin başlaması için hala 12 saatten fazla zaman kaldığını gösteren bir geri sayım sayacı bulunuyor.

Diğer pazarlarda olduğu gibi, Galaxy Fold’un da sınırlı miktarlarda gelmesi bekleniyor ve sadece ön siparişlerle alınabiliyor. Ayrıca şirket, birimlerin ilk gelene ilk hizmet esasına göre piyasaya sürüleceğini de ekliyor. Kutunun içinde bir çift Galaxy Buds, Galaxy Fold ile birlikte bir kılıf olması bekleniyor.

Samsung’un Endonezya’da Galaxy Fold 4G’nin resmi fiyat etiketi henüz ortaya çıkmadı. Ön siparişler başladığında bu bilginin yarın belli olmasını bekleyeceğiz.

Galaxy Fold Şubat 2020’de daha ucuz bir fiyatla piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu nedenle, insanların halefinin piyasaya çıkmasından birkaç ay önce mevcut nesil model için binlerce para harcamaya hazır olup olmadıkları görülmeye devam ediyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.