TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Akıllı Telefon Haberleri » Samsung Galaxy Fold 2 Tasarımı Netleşti

Samsung Galaxy Fold 2 Tasarımı Netleşti

Samsung Galaxy Fold 2 Tasarımı Netleşti

Samsung Galaxy Fold 2 tasarımı yeni renderda ortaya çıktı: delikli ekran, daha dar çerçeveler ve daha fazlası mevcut.

Samsung Galaxy Fold 2’nin lansmanının Eylül ayında yapılacağı bildiriliyor. Ana ekrandaki Galaxy Fold 2 delik delme kesiti, aşırı sağa değil, hafifçe sola doğru itilir.

Yeni Fold, 5G bağlantısı, biraz daha geniş kapak ekranı ve 64MP birincil kamera ile gelmesi bekleniyor. Samsung Galaxy Fold 2, şirketin ilk katlanabilir telefonu olan orijinal Galaxy Fold’un yeni detayları ortaya çıktı.

Başlangıçta Ağustos ayında çıkması bekleniyordu, ancak Güney Kore’den gelen yeni raporlar Eylül ayında açıklanacağını iddia ediyor. Nisan ayında bir Galaxy Fold 2 render, sağda bir delik delme ve S Pen desteğini ortaya çıkardı.

Hafif tasarım değişiklikleri ile akıllı telefonun bir başka renderını paylaştı. Ana ekrandaki delgi deliği kesiti artık aşırı sağa değil, biraz sola doğru itiliyor. Ayrıca her tarafında daha dar çerçevelere sahiptir.

Samsung Galaxy Fold 2 Tasarımı Netleşti

Galaxy Fold 2 özellikleri

Daha önceki raporlara göre, Samsung Galaxy Fold 2, 16MP ikincil sensör ve çift optik görüntü sabitlemeli 12MP lens ile eşleştirilmiş 64MP birincil sensöre sahip olacak. Adreno 650 GPU ile Snapdragon 865 işlemci tarafından desteklendiği söyleniyor.

Galaxy Fold 2, 1,689 x 2,213 piksel çözünürlük ve 120Hz yenileme hızına sahip 7,59 inç dahili bir ekrana sahip olacak. Kapak Ekranı, 819 x 2.267 piksel çözünürlüğe sahip 6.23 inç boyutundadır. Katlanabilir, 4.365mAh toplam kapasite için 2.275mAh ana bataryaya ve 2.090mAh ikincil bir üniteye sahip olacak. Geliştirilmiş bir tasarıma sahip olduğu ve 1,800 dolara mal olduğu söyleniyor, bu da selefinden 1.980 dolara mal oluyor. En az Siyah ve Kahverengi renklerde satışa sunulacak. Tanıtımı yaklaştıkça daha fazla detayı ortaya çıkacaktır.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Kim Olduğu Bilinmeyen Kişi 394 Milyon TL’lik Bitcoin Dağıtıyor!

Buğra Noyan

Xiaomi, Dev Ekranlı Oyuncu Monitörlerini Tanıttı

Buğra Noyan

Honor 10 Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Buğra Noyan

2 yorumlar

Avatar
serdar 28 Haziran 2020 at 18:14

kullanışlı olmaz

Cevap
Avatar
Bunyad 28 Haziran 2020 at 22:48

harika bir telefona benziyor

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.