Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Fold 2 Tasarımı Netleşti

Samsung Galaxy Fold 2 tasarımı yeni renderda ortaya çıktı: delikli ekran, daha dar çerçeveler ve daha fazlası mevcut.

Samsung Galaxy Fold 2’nin lansmanının Eylül ayında yapılacağı bildiriliyor. Ana ekrandaki Galaxy Fold 2 delik delme kesiti, aşırı sağa değil, hafifçe sola doğru itilir.


Yeni Fold, 5G bağlantısı, biraz daha geniş kapak ekranı ve 64MP birincil kamera ile gelmesi bekleniyor. Samsung Galaxy Fold 2, şirketin ilk katlanabilir telefonu olan orijinal Galaxy Fold’un yeni detayları ortaya çıktı.

Başlangıçta Ağustos ayında çıkması bekleniyordu, ancak Güney Kore’den gelen yeni raporlar Eylül ayında açıklanacağını iddia ediyor. Nisan ayında bir Galaxy Fold 2 render, sağda bir delik delme ve S Pen desteğini ortaya çıkardı.

Hafif tasarım değişiklikleri ile akıllı telefonun bir başka renderını paylaştı. Ana ekrandaki delgi deliği kesiti artık aşırı sağa değil, biraz sola doğru itiliyor. Ayrıca her tarafında daha dar çerçevelere sahiptir.

Samsung Galaxy Fold 2 Tasarımı Netleşti

Galaxy Fold 2 özellikleri

Daha önceki raporlara göre, Samsung Galaxy Fold 2, 16MP ikincil sensör ve çift optik görüntü sabitlemeli 12MP lens ile eşleştirilmiş 64MP birincil sensöre sahip olacak. Adreno 650 GPU ile Snapdragon 865 işlemci tarafından desteklendiği söyleniyor.

Galaxy Fold 2, 1,689 x 2,213 piksel çözünürlük ve 120Hz yenileme hızına sahip 7,59 inç dahili bir ekrana sahip olacak. Kapak Ekranı, 819 x 2.267 piksel çözünürlüğe sahip 6.23 inç boyutundadır. Katlanabilir, 4.365mAh toplam kapasite için 2.275mAh ana bataryaya ve 2.090mAh ikincil bir üniteye sahip olacak. Geliştirilmiş bir tasarıma sahip olduğu ve 1,800 dolara mal olduğu söyleniyor, bu da selefinden 1.980 dolara mal oluyor. En az Siyah ve Kahverengi renklerde satışa sunulacak. Tanıtımı yaklaştıkça daha fazla detayı ortaya çıkacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu