Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Buds+ Videoda Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy Buds+ videoda tamamen ortaya çıktı. Galaxy S20 serisi ile birlikte tanıtılacak olan yeni kablosuz kulaklık son demlerini yaşıyor.

Galaxy Buds+ dört yeni akıllı telefonun yanında 11 Şubat tarihinde Samsung Unpacked 2020 etkinliğinde resmi olarak tanıtılacak.


Galaxy S20, Galaxy S20+, Galaxy S20 Ultra ve Galaxy Z Flip yeni telefon modelleri ile birlikte duyurulacak.  Bununla birlikte, kulaklıkların görüntüleri ve ayrıntılı özellikleri zaten sızdırılmıştı. Samsung’un yaklaşmakta olan yeni kablosuz kulaklıklarının en net hali yayınlanan videoda ortaya çıktı.

Roland Quandt, Avrupalı ​​bir perakendeci aracılığıyla ellerini Galaxy Buds+ modelini alabildi ve bir video yayınladı. Ancak göründüğü kadar inanılmaz, benzer şeyler geçmişte tanıtılan ilk modelle birlikte gerçekleşti.  Tasarım olarak önceki modelini andırmakta. Video ile birlikte tahmin edebileceğiniz gibi, birkaç gün önce sızdırılan özellikler listesinin son derece doğru olduğu ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Buds+ Videoda Ortaya Çıktı!

Tanıtılmadan videosu ortaya çıktı!

Samsung Galaxy Buds+’ın mavi renkteki versiyonu (SM-R175N) onbir dakikalık videoda tüm açılardan gösterilmiştir durumda. Ancak geçen yılki Galaxy Buds’ın fiyatlandırılmasında sadece 20 $ karşılığında daha pahalı olacak.

Daha yeni kulakiçi kulaklıklar, gelişmiş ses kalitesi için AKG ayarlı çift sürücüler (tweeter ve woofer), daha iyi arama kalitesi için her iki tarafta üç mikrofon ve pil ömrünü iki katına çıkarır. Kulakiçi kulaklıklar üç çift kulak kanadı ve kulak ucu ve kutuda bir USB Type-C kablosu ile birlikte gelir.

Önceki nesil Galaxy Buds‘a benzer şekilde, yenileri de kulaktan çıkarıldığında müziği otomatik olarak duraklatmak için optik sensörlere sahiptir. Hap şeklindeki kasanın artık geçen yılın mat cilası yerine parlak bir boya işi olduğu görülüyor.

Yeni kulaklık modeli 149 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.Samsung’un yeni kablosuz kulaklıkları aynı zamanda ortam sesi geçişi, artan konuşma süresi, kablosuz şarj, Spotify jest entegrasyonu ve Oyun Modu özelliğine de sahip. Güney Koreli elektronik devi, Galaxy Buds + ‘ı bir iPhone ile kullanmak isteyenlere özelleştirme özellikleri sunan yepyeni bir iOS arkadaşı uygulaması da yayınladı . Kulaklık dört renkte sunulacak: siyah, mavi, kırmızı ve beyaz.

Samsung Galaxy Buds+ Videoda Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy Buds+ Videoda Ortaya Çıktı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu