Samsung Galaxy Buds+ Teknik Özellikler ve Fiyatlar

Ünlü sızıntı uzmanı Evan Blass’a göre, aşağıdaki görüntü aslında yaklaşan kulak içi Galaxy Buds+ tüm özelliklerini ve fiyatını gösteriyor.

Gördüğümüz gibi, Samsung görünüşe göre TWS kulaklıklarına çok sayıda iyileştirme getirdi; çoğunlukla pil ömrü, ses kalitesi ve daha fazlası için.

Öyleyse, büyük ölçüde geliştirilmiş pil kapasitesiyle başlayalım. Artık tek bir şarjla 11 saate kadar kullanımımız var (önceki Galaxy Buds’ın sadece 6 saati vardı). Bu arada şarj kutusu ile birlikte kullanıldığında, yeni kulaklıkların pil ömrü 22 saate kadar çıkabilir; eski modelin 13 saatinin neredeyse iki katı.

Yeni Samsung Galaxy Buds+ ‘nın ses kalitesi de başka bir vurgu olacak. Sızan spesifikasyonlara göre, kulakiçi kulaklıklar gerçekten de özel bir woofer ve tweeter ile donatılacak. Önceki tek hoparlörle karşılaştırıldığında, ses kalitesi iyi bir gelişme görmelidir.

Samsung Galaxy Buds+ Teknik Özellikler ve Fiyatlar

Arama nesli açısından önceki neslin eksikliklerine yanıt olarak Samsung, görünüşe göre bazı yükseltmeler de yaptı. Samsung Galaxy Buds + başka bir mikrofonun eklenmesini görüyor. Bu hareket, gelişmiş gürültü azaltma ve daha iyi sonuçlarla kulakiçi kulaklıkların ses yakalama şeklini tamamen değiştirir. Tasarım söz konusu olduğunda, Galaxy Buds + tasarım ve boyut bakımından öncekilere benzer; ancak kilo artışı ile. Sonuçta, birçok yeni bileşen eklendi ve pil kapasitesi de artırıldı.

Dokunma işlevi hala kullanılabilir ve müzik çalmayı kontrol etmek için kullanılabilir. Ayrıca Samsung, yalnızca tek bir akıllı telefonla eşleştirilmelerine izin veren kısıtlamadan kurtuldu. Böylece, aynı anda birden fazla cihaz eşleştirmeyi destekleyecek.

Yeni Samsung Galaxy Buds +, 11 Şubat’ta San Francisco’daki Samsung lansman etkinliğinde Samsung Galaxy S20 serisiyle tanıtılacak. 149 dolara mal olacaklar ve siyah, beyaz, kırmızı ve mavi renklerde satışa sunulacaklar.

Samsung Galaxy Buds+ Teknik Özellikler ve Fiyatlar

Samsung Galaxy Buds+ Teknik Özellikler ve Fiyatlar

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!