Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy A51 İçin İlk Defa Yazılım Güncellemesi Yayınlandı!

Galaxy A51, Samsung’un 2020 Galaxy A serisi telefonlarının piyasaya sürülen ilk ürünü, gelen yeni güncelleme sadece Aralık 2019 güvenlik yamasını içeriyor.

Galaxy A51 ilk önce Vietnam’da piyasaya sürüldü. Gelecek haftalarda kademeli olarak dünya çapında birçok ülkede piyasaya sunulacak. Samsung ayrıca cihaz için düzenli olarak yazılım güncellemelerini yayınlayacağını açıklayan firma bu güncellemelerden ilkini sundu.


Cihaz göze hoş gelen tasarımıyla adından söz ettirmeyi başarmış ve kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. Galaxy A51 tasarımının en önemli noktalarından birisi telefonun arkasında yer bulan dikdörtgen kamera düzeneği.

Samsung Galaxy A51 İçin İlk Defa Yazılım Güncellemesi Yayınlandı!

Aralık 2019 güvenlik güncellemesini ilk defa alan Galaxy A51 gelen güncellemenin A515FXXU1ASL6 adına sahiptir. Gelen güncelleme şimdilik Malezya, Filipinler, Rusya, Tayland ve Vietnam versiyonlarını indirilebilir halde.

Kutusundan çıkarken Android 10 ve One UI 2.0 ile birlikte çıkan cihazın gelen bu güncelleme ile çok fazla yenilik içermediğini söyleyelim. Samsung, Galaxy A51 için sürekli olarak güvenlik yaması yayınlamayacak. Galaxy A51’in aylık olarak değil, üç ayda bir yani bir yıl içerisinde dört defa güvenlik güncelleştirmesi yayınlanacak.

Son olarak Samsung ve diğer akıllı telefon haberlerini takip etmek için Akıllı Telefon Haberleri kategorisini takip edebilirsiniz.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu