Samsung: Exynos 990, Snapdragon 865 Kadar Güçlü - TeknoDiot.com

Samsung: Exynos 990, Snapdragon 865 Kadar Güçlü

Abone Ol 

Samsung, kendi işlemcilerini geliştiren birkaç akıllı telefon üreticisinden biridir. Buna ek olarak, premium amiral gemisi akıllı telefonlarını iki farklı işlemciyle satışa sunuyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Samsung, dünyada Exynos ve Qualcomm gibi iki farklı işlemci ile telefonlarını piyasaya süren tek firma. Ancak, ikisi arasında her zaman bir performans farkı olmuştur. Şimdi, Galaxy S20 serisi çıktığında, çeşitli medya yayınları Exynos 990 ‘ın Snapdragon 865 varyantının gerisinde kaldığını doğruladı, ancak Samsung aksini söylüyor.

SamMobile’e yaptığı açıklamada, Güney Koreli teknoloji devi, en yeni üst düzey akıllı telefonlarının her iki versiyonunun da eşit performans göstermesini sağlıyor.

Samsung çok uzun bir süredir Exynos yongaları üretiyor, ancak Qualcomm’un muadillerinden daha düşük performans gösterdiler. Cihaz benzer şekilde fiyatlandırılsa da, şirketin amiral gemisi akıllı telefonlarını farklı bölgelerdeki her iki yonga ile satması daha da karmaşık hale geliyor.

Samsung: Exynos 990, Snapdragon 865 Kadar Güçlü

Bu, en son Galaxy S20 serisinin önceki nesillerden daha yüksek maliyetli olması ve sadece ABD, Çin ve Güney Kore’nin diğer pazarlarda satılan Exynos 990 versiyonundan daha iyi olan Snapdragon 865 varyantını alması nedeniyle hayranlar arasında gerginliğe yol açtı.

İnternet üzerinde, Exynos 990’ın performansı daha az güçle düşürdüğünü ve aynı zamanda daha az güç verimli olduğunu onaylayan tanınmış medyadan gelen incelemelere rağmen, Samsung, her iki Galaxy S20 serisinin de aynı titiz testlerden geçtiğini ve eşit performans gösterdiğini belirten bir açıklama yaptı. gerçek hayatta.

Göz atın:   Ericsson ve Samsung Küresel Patent Anlaşması İmzaladı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!