Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung, 5G Cihazlarını 2020’de 40’tan Fazla Ülkeye Getirmek İstiyor

Samsung, dünyanın birçok ülkesinde ağ operatörlerine 5G çözümleri sunmaya devam ederken, Samsung da 40’ın üzerinde ülkede 5G Galaxy akıllı telefonlarını piyasaya sürmek istiyor.

Samsung, geçen yıl 22 ülkede 5G cihazlarını piyasaya sürmüştü ve bildirildiğine göre 2019 boyunca dünya çapında 6.7 milyon 5G’den fazla akıllı telefon gönderdi. Bu yıl, şirket 5G’yi daha kolay elde etmek istiyor ve 5G özellikli Galaxy cihazlarını bir çok ülkede sunma niyetinde.


Tabii ki, 5G’nin mevcut olduğu ülke sayısı ve ağ sağlayıcılarının genişleme oranı ile bağlantılıdır. Bu nedenle, Samsung‘un bu yıl 40’tan fazla ülkede 5G akıllı telefonlarını sunma planları tam olarak gerçekleşebilir veya gerçekleşmeyebilir. Her ülke / şebeke operatörünün Samsung’un 5G sürüm planlarını aşağı yukarı etkileyecek olan 5G ticarileştirme programına çok bağlıdır.

Samsung, 5G Cihazlarını 2020'de 40'tan Fazla Ülkeye Getirmek İstiyor

Neyse ki Samsung için şirket, birçok bölgedeki ana 5G ağ ekipmanı tedarikçisi olduğu için uygun bir konumdadır, bu nedenle şirketin mobil şubesi, yıl boyunca 5G sahnesine ne kadar taahhüt etmesi gerektiği konusunda oldukça doğru bir fikre sahip olmalıdır. Durum ne olursa olsun, Galaxy Note 11/20 serisi de dahil olmak üzere şirketin gelecekteki tüm amiral gemisi telefonlarının 5G özellikli olmasını beklemek güvenlidir. Son zamanlarda koronavirüs salgınının şirketin bu düşüncesine ve planına nasıl bir durumda bırakacağı ise merak konusu.

Samsung, 5G Cihazlarını 2020'de 40'tan Fazla Ülkeye Getirmek İstiyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu