TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Oyun Haberleri » Mobil Oyun Haberleri » Rules of Survival

Rules of Survival

Rules of Survival

RULES OF SURVIVAL ekip savaşı ve hayatta kalma tarzını bir araya getiren başarılı bir oyun.

Oyunun hikayesi, paraşütle ıssız bir adaya düşmenizle başlıyor. Bu hikayede size düşen görev ise, adaya düşen diğer 120 oyuncu içerisinde en son hayatta kalan oyuncu olmak. Bunu başarmak için diğer oyuncularla savaşmak ve gerektiğinde en az 4 kişilik bir ekip kurarak birlikte mücadele etmeniz gerekiyor. Savaş sırasında kullanacağınız silahlar adanın belirli yerlerine daha önceden gizlenmiş oluyor, adaya düştükten sonra her oyuncu bu silahları bulmak ve ele geçirmek zorunda. Başarılı olmak için herkesten önce hızlı bir şekilde silahlara ulaşmanızda fayda var. Düşmanlarınızın silahları sizden önce bulması işinizi oldukça zorlaştıracaktır.

RULES OF SURVIVAL’da kullanılan yüksek kaliteli grafikler ve başarılı oyun kurgusu sürükleyici bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Tamamı gerçek insanlardan oluşan gerçek oyuncuların hayatta kalma savaşına katılmak ve onları haklamak için RULES OF SURVIVAL APK dosyasını ücretsiz indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


PUBG Mobile’a Kış Temalı Oyun Modu Geliyor

Buğra Noyan

Ankara Web Tasarım Şirketleri: Bulut İnteraktif

Buğra Noyan

Dizi İzleyicileri İçin 2020’ya Damga Vuracak Yeni Diziler!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.