Pttcell İnternet Kampanyaları

Pttcell paket kampanyaları bu makalemizde

Ülkemizin eski firmalarından birisi olan PTT taşıma gibi alanların yanı sıra mobil iletişim sektöründe insanlara daha uygun fiyatlı hizmet sunmaktadır. Pttcell abonesi olmak için öncelikle bir şubeye kimliğinizle gitmelisiniz.


Kimlik belgesi( pasaport, gemici adamı cüzdanı vb.) ile gitmek ve tercih edilen uygun tarifeyi seçmek yeterlidir. Daha sonrasında Pttcell kartınızı alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Pttcell İnternet Paketleri

Pttcell bedava internet kampanyası aboneleri için faturalı ve faturasız hizmetler sunulmaktadır. Faturalı ve faturasız tarifeler bunlara ek olarak faturalı ve faturasız paketler mevcuttur. Faturalı tarifelere bakacak olursak, ailem tarifeleri, yıldız 10 GB tarifeleri, süper 5 GB, eko 3 GB, mini 1 GB faturalı tarifeleri vardır. Aile tarifeleri kendi içinde ayrılmaktadır. Birinci mini aile tarifesi, Pttcell Ailem Mini Tarifesine PTT çalışanları kimliklerini göstermek koşuluyla geçiş yapabilecektir. Ayrıca 12.02.2018 tarihinden itibaren PTT çalışanı olmayan kişilerde farklı ücretlendirmeler ile başvuruda bulunabilecektir. PTT çalışanları eğer isterlerse 5 kişiye kadar SMS ile referans olabiliyor ve istedikleri takdirde SMS ile onlara referans olmaktan vazgeçebiliyor. Ancak bir kişi en fazla 5 kişiye referans olabilir. Bu durumda indirimi alan kişinin ek indirimi son bulur. 12 ay boyunca kalacağına söz veren müşterilere 12 ay boyunca 10 TL indirim uygulanacaktır. Aile tarifesi içerisinde midi ve maxi tarifelerde bulunur. Bunların mini tarifeden farkı miktarlarının değişkenlik göstermesidir.

Pttcell Yıldız 10GB Tarifesi ve Diğer Tarifeler

Bu tarifede hat içinde sınırsız konuşma hakkı tanınır. Bunun yanı sıra 1500 dakika her yöne ve 10 GB internet yurt içinde kullanılır. Kampanyaya dahil olabilmek için hat taşımak, yeni hat almak gibi işlemlerle kampanyadan yararlanılabilir. 01.12.2017 – 01.12.2018 tarihlerinde yeni aboneler 12 ay boyunca faydalanabilecekleri ek 2 GB internet verilmektedir. Kullanım sırasında 10 GB limitine ulaşıldığında internet hızı düşürülecektir. Bu paketi alan kişi yurt içinde 4.5G servisi de beraberinde kabul etmiş sayılır ve kişinin kullanımına açılır. Pttcell yıldız 10 GB tarifesi 59 TL olarak belirlenmiştir. Kullanım hakları sadece o ay için geçerlidir ve artması durumunda sonraki ay kullanılamaz. 44 TL olarak süper 5 GB internet tarifesi kullanılabilir. Eko 3 GB 35 lira iken mini 1 GB ise 28 lira olarak ücretlendirilir. Gel tezkere tarifesi ile bolca dakika vererek görüşmelerin daha sık yapılmasına imkan sağlamaktadır. Bu tarife 12 ay kalma sözüne 17 liradır. Güzel gelecek tarifesi ise gazi, şehit ve yakınları için tasarlanmıştır. Bu sayede kimlikleriyle hat aldıklarında avantajlardan yararlanabileceklerdir.

Pttcell Akıl Karı Kampanyası

Akıl karı kampanyasından faturalı mini 1 GB, Eko 3 GB, süper 5 GB, yıldız 10GB tarifeleri faydalanabilmektedir. Bu kampanya da 12 ay kalma sözü veren müşteriye 10 TL indirim yapmaktadır. Bahsi geçen tarifelere başvuran kişiler SMS ile taahhütte bulunabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu