Tiktok Takipçi Satın Al

RTX 4070 ve Ryzen 5 7500F Oyun Performansı | AM5 Test Sistemi

DDR5 test sistemimizi toplamıştık, RTX 4070 ekran kartı ve AMD Ryzen 5 7500F işlemcisi sistemde yer alıyor. Peki Ryzen 5 7500F ve RTX 4070 oyun performansı nasıl? İşte bu videoda bu ikilinin oyun performanslarına yakından bakıyoruz. Oyun olarak Marvel’s Spider-Man Remastered, Call of Duty: Modern Warfare II ve The Finals ile oyun testi gerçekleştirdik. DSS kalite modu açıldığında FPS değerlerinde belirgin bir artış gözlendi, sistemin memnun edici bir performans sergilediği görüldü.

Bu videoda, DDR5 test sistemine sahip olan ve daha önce toplanan bir sistemde RTX 4070 ve Ryzen 5 7500F‘in oyun performansı inceleniyor. Oyun testleri Call of Duty 2K, The Finals, ve Spiderman Remastered üzerinden yapılmıştır. Videonun odak noktası oyun performansı olduğu için, ayrıntılı sistem toplama bilgilerine başka bir videoda ulaşılabilir. Oyun performansında FPS değerleri, ekran kartı ve işlemci sıcaklıkları, RAM kullanımı gibi detaylar paylaşılmıştır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
1

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu