Tiktok Takipçi Satın Al

Roccat, Noz Ultra Hafif Oyuncu Kulaklığını Duyurdu

ROCCAT Studios, portföyünde yepyeni bir kulak üstü stereo kulaklık olan Noz’u duyurdu.

Rekabetçi oyun çağında, konforlu kulaklıklar bir zorunluluk haline gelmiş durumda. Sadece 210 gram ağırlığa sahip Roccat Noz, mükemmel konfor düşünülerek tasarlanmış.


Elips kulaklık şeklinden, kullanılan malzemelere kadar Roccat Noz‘un uzun süre takılması kolaydır. Kulak yastıklarındaki ekstra yumuşak nefes alabilen kumaş ve kafa bandı, rahat bir oyun deneyimi sunar. Sağlam metal menteşeler ve paslanmaz çelik kafa bandı sürgüleri, kilit kullanım alanlarında yapısal donatı sağlıyor.

Roccat, Noz Ultra Hafif Oyuncu Kulaklığını Duyurdu

Kulaklık kılıfları hem mat hem de parlak yüzeylere sahip. Deri bandı ve Noz logosu, yeni bir görünüm için yeni bir tarza sahip. Roccat Noz’un marka serisinin en şık kulaklığı olduğundan şüphesizdir. 

İçerisindeki 50 mm’lik sürücünün içindeki donanım, ses akışını kulaklara doğal olarak dengelemek ve dağıtmak için mükemmel bir şekilde ergonomik olarak hizalanmıştır.

Roccat, Noz Ultra Hafif Oyuncu Kulaklığını Duyurdu

Kulaklık kılıfları aynı zamanda ses seviyesi kontrol kumandası yer almakta. Real-Voice Mic, net iletişim için mükemmel şekilde tasarlanmıştır ve gerektiğinde kolayca çıkarılabilir. Noz, Roccat’ın ürün portföyünde yansıtmak için çabaladığı nitelikler ve tasarımlarıyla hem mühendislik hem de tasarım açısından zengin ve sürükleyicidir.

Roccat Noz, artık çevrimiçi mağazalarda 69,99 € / 69,99 $ ‘dan ön sipariş vermek için mevcuttur ve 18 Nisan’dan itibaren tüm ilgili ortak mağazalarda perakende olarak satışa sunulacaktır. 

Roccat, Noz Ultra Hafif Oyuncu Kulaklığını Duyurdu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu