TeknoDiot
     
     
     

Resmî Gazete Artık Dijital

Resmî Gazete Artık Dijital

Türkiye Cumhuriyeti yasa, genelge ve yönetmelikleri artık dijital platform Dergilik’ten de takip edilebilecek.

Türkiye ve dünya da en çok takip edilen gazete ve dergileri buluşturan dijital gazete Dergilik kağıt baskıyı kaldıran Türkiye Cumhuriyeti yayın organı olan Resmî Gazete’yi de raflarına taşımayı başardı. Dergilik okurları yeni yürürlüğe girecek olan yasa, genelge, ve yönetmelikleri telefon ve tabletlerinden istedikleri zaman kolay ve rahatça takip edebilecekler. 

Tüm Operatörlere Açık

Resmî Gazete Artık Dijital

Türkiye ve dünyada en çok takip edilen yayınları tek bir platformda buluşturan Dergilik 1700’den fazla yerli-yabancı ve yerel dergi ve gazeteyi okuyucuların cebine taşıyor. Tüm operatörlerin abone olabildiği Dergilik’ten erişilebilen yayın sayısı gün geçtikçe artıyor.

Resmî Gazete Artık Dijital

Ülkemizde yayıncılık sektörüne yeni bir soluk getiren Dergilik ile 1 milyonu gazete olmak üzere ayda 5 milyon yayın okunuyor. Ağustos’ta 4 milyon 492 bin dergi ve 1 milyon 115 bin gazeteyi okuyucularla buluşturan Dergilik okuyucuları yıl başından bu yana toplam 37 milyon 526 bin içeriğe dijital platformdan ulaştı. Türk insanına yepyeni bir okuma alışkanlığı kazandıran Dergilik’e sosyal medya hesaplarından da ulaşmak mümkün.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Need for Speed Payback’den 4K Video Geldi!

Buğra Noyan

A101’e Gelecek Olan Teknolojik Ürünler!

Hüseyin Ceylan

Hitman 2’nin Son Görevi Tropikal Bir Adada Geçiyor

Adil Anıl Öktem

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.